Bolesti v 9tt podbříšek, záda

Anonymní
30.4.20 21:01

Bolesti v 9tt podbrisek, zada

Ahoj holky, prosím anonym kvůli rodince. Před 14 dny jsem objevila dvě Čárky. Zvracela jsem, a nyní to přešlo… Obcas se mi udělá nevolno ale je to lepsi.. Nicméně jsem dost unavená, a občas mě bolí záda a poboliva podbrisek jako bych to měla dostat. Jsem v 9tt. Je to normalni nebo se mám obávat? Už si to moc nepamatuji jestli jsem měla bolesti u prvního těhotenství… :think: nejsou žádné křeče, jen je to na pocit takové nepříjemné jako bych to měla dostat… Dekuju za odpovědi :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18536
30.4.20 21:08

Normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
30.4.20 21:16

Je to normální. Roztahuje se děloha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
30.4.20 21:24

Je to naprosto normalni. Taky me boli v krizi a ptala jsem se na to gyndarky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.4.20 21:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím anonym kvůli rodince. Před 14 dny jsem objevila dvě Čárky. Zvracela jsem, a nyní to přešlo… Obcas se mi udělá nevolno ale je to lepsi.. Nicméně jsem dost unavená, a občas mě bolí záda a poboliva podbrisek jako bych to měla dostat. Jsem v 9tt. Je to normalni nebo se mám obávat? Už si to moc nepamatuji jestli jsem měla bolesti u prvního těhotenství… :think: nejsou žádné křeče, jen je to na pocit takové nepříjemné jako bych to měla dostat… Dekuju za odpovědi :lol:

Ahoj je to úplně normální no já jsem 18+2 a teda musím říct že skoro nespím nebo mám bolesti mě nebolí záda mě dítě tlačí na močový měchýř a to my pak tlačí na ledvinu takže bolest jak kráva zimnice je mi i vedro pak zas zima náladová nervózní hrozně a nemám proč být no to ještě přijde ty stavi které si budete celý život pamatuvat a třeba taky ne kdo vý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9723
30.4.20 22:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím anonym kvůli rodince. Před 14 dny jsem objevila dvě Čárky. Zvracela jsem, a nyní to přešlo… Obcas se mi udělá nevolno ale je to lepsi.. Nicméně jsem dost unavená, a občas mě bolí záda a poboliva podbrisek jako bych to měla dostat. Jsem v 9tt. Je to normalni nebo se mám obávat? Už si to moc nepamatuji jestli jsem měla bolesti u prvního těhotenství… :think: nejsou žádné křeče, jen je to na pocit takové nepříjemné jako bych to měla dostat… Dekuju za odpovědi :lol:

Normální…měla jsem to celé těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat