Menstruace na dovolené 14 let

Anonymní
14.1.20 21:13

Menstruace na dovolené 14 let

Ahoj..Za nejakou dobu letíme k moři do exotické země…Je to drahá dovča. No a mě na 2 den u moře má vyjít zrovna MS..???? Ja jsem uplne proti tamponum..Bolí me to a je mi to nepříjemné. O kalisku nemluvím uz vubec ????.. Je mi 14let..Myslíte, ze by mi prášky hodně uškodily? Vim ze to muže mít vedlejší účinky..Jeste MS nemam pravidelnou ale vždy je to jen treba 1-2 dny zpožděné či předčasné…Ja si nevim rady.. Nějaké tipy? ???????? :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
14.1.20 21:17

Zajdi s mamkou na gyndu, pokud tam ještě nejsi registrovaná, může doktorka předepsat prášky na oddálení cyklu tvé mamce. Rozhodně je to lepší, než propasnout dovolenou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.20 21:21
@Anonymní píše:
Zajdi s mamkou na gyndu, pokud tam ještě nejsi registrovaná, může doktorka předepsat prášky na oddálení cyklu tvé mamce. Rozhodně je to lepší, než propasnout dovolenou.

Jsem se s mamkou o tom bavila a prej to vezme na sebe ty prášky..A dá je mě. ;) Ale prej to dela nerada..Ze se boji vedlejších účinku no.. Ale děkuji moc za radu :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
14.1.20 21:43
@Anonymní píše:
Jsem se s mamkou o tom bavila a prej to vezme na sebe ty prášky..A dá je mě. ;) Ale prej to dela nerada..Ze se boji vedlejších účinku no.. Ale děkuji moc za radu :potlesk:

Tak mamince řekni, že na sebe brát prášky nemá. Že takové léky se předepisují přesně na míru danému tělu. Je jistě bezpečnější nechat se prohlédnout gynekologem, který zjistí, jestli takové léky můžeš brát a v jaké míře. Maminka se bojí vedlejších účinků zcela oprávněně a lhát doktorovi, kdo bude uživatel léku, je ta největší blbost na celým širým světě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 21:48
@Čičorečka píše:
Tak mamince řekni, že na sebe brát prášky nemá. Že takové léky se předepisují přesně na míru danému tělu. Je jistě bezpečnější nechat se prohlédnout gynekologem, který zjistí, jestli takové léky můžeš brát a v jaké míře. Maminka se bojí vedlejších účinků zcela oprávněně a lhát doktorovi, kdo bude uživatel léku, je ta největší blbost na celým širým světě ;)

Naprostý souhlas. Bez prohlídky bych to neriskla. Zdraví máme jen jedno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
14.1.20 21:51

Ja jela s nasima k mori poprvy ve 14. Mamka mi zaridila u gynekolozky antikoncepci, protoze mi ms taky vychazela zrovna na tu dobu, a v pohode. Pak muzes zase vysadit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
14.1.20 22:01

Podle mě to za to nestojí.
Buď ráda, že máš tak pravidelný cyklus, že víš přesně, kdy ti MS začne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
14.1.20 22:01

Zajdi s mamkou na gyndu, nech si ty leky predepsat primo tobe. Aspon budes mit uz nejakyho gynekologa a jednou za rok jit na prohlidku te nezabije a aspon se naucis v tomhle smeru o sebe starat… a to ze jsi panna taky nevadi…u takovych holek se nedela vnitrni prolidka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
798
14.1.20 22:23

Tak jestli mas menstruaci krátkou a slabou, tak by to slo zvládnout i s ni. Dovolena je dlouha hak? Nebo zkus nejake lepsi tampony. Ja je mela od druhé menstruace, vložky byly desne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama