Menstruace na dovolené - přišla dříve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 18:10
Menstruace na dovolene - prisla drive

Ahoj. V patek 9.8. jsme odjizdeli k mori, do Chorvatska. (Jeli jsme autobusem a cesta trvala 17h.). Beru antikoncepci Yosefinne a v sobotu jsme tam dojeli a byli jsme se koupat a ja si vecer spolkla 19ty prasek. A v nedeli jsem dostala menstruaci. Prasek jsem vazne spolkla a do ted nemuzu pochopit, proc jsem krvacela. Trvalo to 9 dni, tudiz do prijezdu domu. Vcera (v pondeli) jsem dobrala placebo prasky a dnes zacinam brat prasky z noveho platicka a menstruaci ocekavam, protoze vzdy ji dostanu pri brani z noveho platicka.
Stalo se to nekomu taky?
Jinak jsem menstruaci mela mit az dnes, 20.8..
Minuly mesic jsem byla u gynekolozky na preventivni prohlidce a vse bylo v poradku, i ster z cipku.

U more jsem byla poprve, takze jsem z toho zmatena.

Poradite? Diky

Reakce:
Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 20.08.19 18:25

Me se tohle stalo 2× a pokazde u more, proste jsem to dostala driv. Pry se to obcas stava, zmena prostredi a telo proste nefunguje vzdy stejne. Jednou se mi to stalo i v cr, ze jsem mela v podstate 2× menstruaci za jeden cyklus, ale to bylo kvuli praskum.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 18:26

@Mysticlipstick dekuji. Ja uz jsem se zacinala bat, co to je..

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 20.08.19 18:31
@Anonymní píše:
@Mysticlipstick dekuji. Ja uz jsem se zacinala bat, co to je..

Pokud by ti to nedalo spat, zkus zkonzultovat s dr. treba jen po telefonu. Ale jak rikam, zkusenost s tim taky mam.

Váš příspěvek
Reklama