Menstruace nepřišla - je to normální? Jak ji vyvolat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 12:54

Menstruace nepřišla.

Dobrý den, je mi 15 let a menstrauci jsem dostala ve skoro 14 letech (nedávno mi bylo 15), první menstrauci jsem měla v červenci 2020. Měla jsem ji většinou po 21-28 dnech, výjimečně okolo 30.. Teď mám 34 den cyklu a nic se neděje. Jednou se mi stalo, že přišla po 36 dnech, ale to už je asi rok zpátky.. Nevíte jak ji vyvolat nebo jak teď postupoval?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26339
2.11.21 12:56

Pokud nemůžeš být těhotná, tak to neřeš, v tomhle věku je normální, že nechodí pravidelně. Mě to kolikrát vynechalo i 3 měsíce a nikdo to neřešil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1092
2.11.21 12:56

Cekat. Ja taky v puberte nemela presne pravidelnou menstruaci. Proste prijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 12:57
@Kriss Tina píše:
Pokud nemůžeš být těhotná, tak to neřeš, v tomhle věku je normální, že nechodí pravidelně. Mě to kolikrát vynechalo i 3 měsíce a nikdo to neřešil.

Těhotná být nemohu.

• Citovat
  • Nahlásit
2427
2.11.21 12:57

V tvém věku to ještě nemáš ustálené. Proč ji chceš vyvolávat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26339
2.11.21 12:58
@Anonymní píše:
Těhotná být nemohu.

Tak čekej, ona dřív nebo později dorazí, i kdyby prisla za měsíc, tak se nic neděje, je to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 12:58
@Jolka86 píše:
V tvém věku to ještě nemáš ustálené. Proč ji chceš vyvolávat?

Bojím se, že nejsem v pořádku. Když jsem měla už hodně cyklů.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 12:59
@Kriss Tina píše:
Tak čekej, ona dřív nebo později dorazí, i kdyby prisla za měsíc, tak se nic neděje, je to normální.

Doufám..

• Citovat
  • Nahlásit
2427
2.11.21 13:01
@Anonymní píše:
Bojím se, že nejsem v pořádku. Když jsem měla už hodně cyklů.

Pro klid se můžeš objednat na gynekologii. Proč bys neměla být v pořádku? Promluv si s mámou nebo lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 13:02

Nebojím se proto, že bych mohla být těhotná není to možné když jsem panna.
Bojím se jestli se něco nepokazilo..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 13:03
@Jolka86 píše:
Pro klid se můžeš objednat na gynekologii. Proč bys neměla být v pořádku? Promluv si s mámou nebo lékařem.

S mamkou nemám dobrý vztah a vzhledem k tomu, že bydlím na malé vesnici se k lékaři jen tak asi nedostanu..

• Citovat
  • Nahlásit
21825
2.11.21 13:03

Je to normální, mě ve tvém věku chodila někdy po 28, jindy i po 60 dnech :nevim: Tělo se potřebuje ustálit. Kdyby nepřišla do 14 dnů, můžeš zavolat na gyndu, jestli už to máš řešit, ale osobně bych si s tím hlavu moc nedělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 13:04
@unuděná píše:
Je to normální, mě ve tvém věku chodila někdy po 28, jindy i po 60 dnech :nevim: Tělo se potřebuje ustálit. Kdyby nepřišla do 14 dnů, můžeš zavolat na gyndu, jestli už to máš řešit, ale osobně bych si s tím hlavu moc nedělala.

Takže vám to přijde v mém věku ještě ok a na mém místě by jste to neřešila?

• Citovat
  • Nahlásit
21825
2.11.21 13:09
@Anonymní píše:
Takže vám to přijde v mém věku ještě ok a na mém místě by jste to neřešila?

Ano, neřešila. Mě se „ustálila“ MS až v 17 letech, kdy jsem začala brát HA, do té doby to bylo jako na houpačce a i když jsem se o tom zmínila gynekoložce, řekla mi jen, že je to v mém věku normální. Pro klid duše si na gyndu zavolej, ne? Byla jsi už, předpokládám, na preventivní prohlídce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 13:10
@unuděná píše:
Ano, neřešila. Mě se „ustálila“ MS až v 17 letech, kdy jsem začala brát HA, do té doby to bylo jako na houpačce a i když jsem se o tom zmínila gynekoložce, řekla mi jen, že je to v mém věku normální. Pro klid duše si na gyndu zavolej, ne? Byla jsi už, předpokládám, na preventivní prohlídce?

Nebyla. 15 mi bylo teprve nedávno a mamka mně tam chce vzít až začnu sexuálně žít.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat