Menstruace po IVF a ET

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Balu91
Kecalka 166 příspěvků 24.11.18 19:40
Menstruace po IVF a ET

Zdravím, máte někdo zkušenost s tím, že i po negativním testu 14. den po ET (z moči) a vysazení Utrogestanu jste nedostaly MS? Nějak už tomu nerozumím.
Děkuji za odpověď.

Reakce:
Nicky B
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 24.11.18 19:54

Zkušenost přímo nemám, ale když jsem to studovala, hodně holek dostalo MS až týden po vysazení utrogestanu, tak bych ještě vydržela. Mne osobně taky brzdil MS, ale já ji dostala za tři dny po vysazení (což je standardní doba). Holt se tělo vyrovnává s náloží hormonů :(

Balu91
Kecalka 166 příspěvků 24.11.18 20:28

Ještě jsem si dnes měřila bazální teplotu, utrogestan už od včerejška neberu a stále je to 37,6, stejně jako když jsem Utrogestan brala… :nevim: MS se nedostavila, špinění ustalo teď úplně…
Testovat podle IVF centra jsem měla 14. - 17. den, tak to ještě v to pondělí zkusím, pak bych měla už mít i výsledky krve a bude snad jasno…

Nicky B
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 24.11.18 21:07

To je ještě strašně brzy, Balu… Vyčkej minimálně tři dny, dřív po vysazení MS nedostaneš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >