Zona pellucida - jaké na to dělají vyšetření?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chipsa
Extra třída :D 13145 příspěvků 20.11.18 08:38
zona pellucida

Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo řešil tyto protilátky? Jaké na to dělali vyšetření, nebo co dál? Moc děkuji.

Reakce:
zabicka7
Povídálka 46 příspěvků 23.11.18 20:08

Dobrý den, mě zjistili protilátky na zona pellucida a dali mi na to kortikoidy. Beru je cca 4 týdny.

chipsa
Extra třída :D 13145 příspěvků 26.11.18 17:01
@zabicka7 píše:
Dobrý den, mě zjistili protilátky na zona pellucida a dali mi na to kortikoidy. Beru je cca 4 týdny.

Tak pak dejte vědět, zda to pomohlo.

zabicka7
Povídálka 46 příspěvků 26.11.18 18:54

@chipsa
Dobrý den, a jakou máte prosím dále dohodu s doktory imunologie a IVF?

Příspěvek upraven 10.12.18 v 18:10

zabicka7
Povídálka 46 příspěvků 10.12.18 18:10

@chipsa novinky: Měla jsem jít na KET 6.12. ale odloženo, nevyšly dobře testy, ovulovala jsem i přes Estrofem. Imunologická léčba zatím stále pokračuje, testy konec/začátek roku.
Jak se daří Vám?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >