Menstruace po očistkách

112
23.7.15 12:54

menstruace po ocistkach

Je normalni aby prisla menstruace hned po ocistkach bez jakekoliv pauzi? Nebo je mozne aby ocistky ke konci znovu zesilily?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29442
23.7.15 12:58

Příspěvek upraven 17.06.16 v 12:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2564
23.7.15 13:00

@Julie1111 a kojíš nebo ne? Očistky zesilovat nesmějí to by bylo něco špatně, spíše zeslabují a pak je třeba jen lehký výtok a pak nic. Pokud nekojíš je velmi pravděpodobné že ti přijde normální menstruace. Ale je pravda že jsou i ženy které kojí a měsíčky mají po skončení očistků. Pokud se ti něco nezdá, zajdi si ke svému dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
23.7.15 13:05

Prave ze nekojim takze by ta menstruace byla pravdepodobna. Jen mi prislo divne ze by tam nebyla ani jeden den pauza…doktorka ma dovolenou tak me kontrola ceka az pristi tyden tak uvidime jestli se to nejak rozjede v normalni ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
23.7.15 13:05

@dorkas Není pravda. Měla jsem u prvního dítěte očistky osm týdnů s tím, že jsem párkrát už jen špinila a znovu jsem se rozkrvácela jasně červenou krví. Podle gyndaře bylo všechno naprosto v pořádku, MS to nebyla. Jen jsem měla velké dítě, velkou placentu a tím pádem větší ránu. Normálně mi MS přišla čtyři měsíce po porodu, nekojila jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2564
23.7.15 13:20

@Julie1111 tak to bude tím nekojením.
@Fima já jsem měla u syna( druhý porod) normální očistky a pak jsem kvůli námaze začala během nich silněji krvácet, moje kamarádka porodní asistentka mě sprdla že musím více odpočívat a méně se namáhat, že se to pak rozjíždí znovu a není prý dobře. Ale každá žena je jiná a každá to má jinak. Každopádně mě za cca 4.měsíce čeká 3 porod a už budu více odpočívat, nechtěla bych to znovu. Jinak já mívám očistky tak cca 3.týdny a pak byl vždy jen lehký narůžovělý výtok a byl klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bebuu
23.7.15 13:25

Ja po ocistkach taky mela MS necely tyden a to uz je 8 mesicu zpet a od te doby ani tuk :) ale ja tedy kojim…

• Nahlásit
  • Citovat
29442
23.7.15 13:35

@dorkas Jojo, každá žena je opravdu jiná.

Zakladatelko, pokud jdeš příští týden na gyndu, gyndař by Ti to měl říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
23.7.15 13:45

@Julie1111 přesně tak jsem to měla.. nevěděla jsem jestli je to menses nebo ještě poslední záchvat očistků.. I doktorka řekla, že to mohlo být obojí. Další menstruaci jsem pak měla víc jak za 1/2 roku (kojila jsem), takže dodnes nevím ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.15 07:31

Jo, já to tak přesně měla. Po očistkách hned menstruace. Byla jsem zrovna na prohlídce po šestinedělí a potvrdila mi to i Dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
13.8.15 16:51

Mela jsem to uplne stejne… A menstruace pomalu 3tydny… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu