Menstruace 7. týden po porodu při plném kojení.

461
7.5.06 08:23

Menstruace po porodu

Je možné mít menstruaci už 7.týden po porodu i při plném kojení? 8O 8O 8O Nevím jestli mám začít plašit, co se děje, nebo jestli je to možné takhle brzy… :cry:

Je někdo, kdo na tom byl podobně, nebo čím by to mohlo být?
Díky za reakce.
Sendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1818
7.5.06 08:33

Možné to je, pokud jsi ke konci šestinedělí jen špinila a pak začala krvácet, tak asi tedy menstruovat. Pozor kojení není antikoncepce, pokud nekojíš v noci, tedy je tam přestávka tuším více než 6 hodin, tak menstruační cyklus naskočí. Podle mě je to známka zdravého ženského těla… Hodně radosti s miminkem a bezprolémové kojení, přeje Nane2
PS: U druhého porodu to bylo u mě stejné!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jaa
1150
7.5.06 08:39

Ahojky Sendy:O)
Já jsem MS dostala na konci šestinedělí… :roll: Také jsem v té době plně kojila. Neboj, není to nic až tak neobvyklého, ale člověka to nepotěší, že :?
Papa, Jaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
7.5.06 08:56

První MS jsem dostala taky 7 týdnů po porodu (při plném kojení). Na tohle téma je tu už pár diskusí, pohledej :)

Baghira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
7.5.06 08:59

Bála jsem se aby to nebyla třeba neodloučená placenta, ale to by mě snad bylo špatně.

Ach joooo :twisted: :twisted: :twisted: , jsem si myslela, že bude aspoň na pár měsíů pokoj…díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5525
7.5.06 10:58

ahoj, moje kamaradka mela pri plnem kojeni prvni ms 4 tydny po porodu… a nic spatnyho ji nebylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
7.5.06 13:09

Ahoj mám celkem pravidelnou MS od šestinedělí, taky jsem plašila a volala dr. Ani mě nechtěl vidět…Prý to může být normální.Podotýkám, že Domča byl 7 měsíců PLNĚ kojený a mohla jsem k němu přibrat ještě dvojčata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
7.5.06 19:11

Ahoj,
já přestala špinit 4t. po porodu ,za 14 dní jsem odmenstrovala.Dneska jsem po porodu 8t+5dní a dostala jsem to znova.Sice je to slabší,ale je to .......
Já se snad na tu kontrolu po šestinedělí na gyndu ani nedostanu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
538
7.5.06 20:40

Ahojky, taky jsem volně přešla z šestinedělního špinění k MS. Plně jsem sice kojila, ale v noci jsem měla pauzy 8, 9 i 12 hodin. Takže se to dalo čekat:-)
A+A+bříško

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
24.5.06 07:45

Ahojky, vím, že to možné je! Já jsem měla to štěstí, že mě to zatím ještě nepotkalo a to jsem 3,5 měsíce po porodu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
27.5.06 23:39

Já měla po prvním porodu měsíčky po půl roce. Ptýden. Byl to kousek neodloučené placenty. Takže doporučuji poradu s gynekologem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
7.7.07 21:46

Ahoj,
já jsem měla po prvním porodu menses hned po šestinedělí a v pohodě.

Teď, po druhém porodu, mám spíš opačný problém. Ještě jsem to nedostala. 14 dní po porodu ze mě vypadl kus placenty a dost jsem se rozkrvácela. Dělali mi kyretáž, tak nevím, jestli kvůli tomu nemám menses. Alešek už spí měsíc přes noc. Kojím po 7 - 10 hodinách a stejně jsem to nedostala. Taky přikrmuju, tak vážně nevím. Měla jste to některá podobně???

Erika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.2.08 18:39

ODPOVĚĎ

AHOJ,
JÁ PO PRVNÍM PORODU DOSTALA MENSTRUACI PO DEVÍTI MĚSÍCÍCH A TEĎ JSEM NECELÉ ČTYŘI TÝDNY PO DRUHÉM A MYSLÍM, ŽE MÁM SLABŠÍ MENSTRUACI. PRVNÍHO KLUKA JSEM KOJILA DVA ROKY, DRUHÝ JE PLNĚ KOJENÝ. MĚJTE SE AHOJ.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
24.10.08 21:28

Ahoj, tak já jsem měla poslední menstruaci na začátku července loňského roku.. už nekojím měsíc a půl a menzes stále nikde.. docela mě to už ale štve, nemohu brát antikoncepci a musím čekat… sice je fajn, že nemám (mám holčičku narozenou letos v dubnu) menzes.. ale víte jak..

• Nahlásit
  • Citovat
18639
26.10.08 21:21

já bohužel patřím dle doktora k hyper plodným ženám a tak po prvním porodu jsem dostala mestruaci 4dny po ukončení šestinedělí a po druhém porodu „až“ po třech měsících od porodu. Ještě podotýkám plného, velmi častého(1-2hod) i nočního kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama