Menstruace vs léto

Anonymní
2.7.20 15:57

Menstruace vs léto

Ahoj maminky!
Chtěla bych se vás zeptat jak to máte v létě s menstruací? Používáte vložky, tampony, kalíšky..atd.?
Já osobně mám m. prvním rokem..jednou jsem zkusila tampon a bylo to celkem v poho…jinak jsem potom používala vložky. Ale nejhorší byly ty dny kdy to bylo silný..jsem kýchla nebo se začala smát a najednou tam dole rybník :mrgreen: :oops:
A ještě jedna věc pojedeme na koupaliště mám si vzít tampon? a jak to je se sprchama? Nebudou na mě ty lidi na mě blbě koukat?
Jak si to mám zakrýt? :nevim: :oops:
Děkuju za rady… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5168
2.7.20 16:03

Nosím pořád tampony, vložky jen na noc, je mi jedno jestli je léto nebo zima, menstruace mě omezuje minimálně.. Proč by lidi na koupališti blbě koukali, snad budeš mít plavky ne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59697
2.7.20 16:03
@Anonymní píše:
Ahoj maminky!
Chtěla bych se vás zeptat jak to máte v létě s menstruací? Používáte vložky, tampony, kalíšky..atd.?
Já osobně mám m. prvním rokem..jednou jsem zkusila tampon a bylo to celkem v poho…jinak jsem potom používala vložky. Ale nejhorší byly ty dny kdy to bylo silný..jsem kýchla nebo se začala smát a najednou tam dole rybník :mrgreen: :oops:
A ještě jedna věc pojedeme na koupaliště mám si vzít tampon? a jak to je se sprchama? Nebudou na mě ty lidi na mě blbě koukat?
Jak si to mám zakrýt? :nevim: :oops:
Děkuju za rady… :lol:

Nechodim do bazénu.. Těch pár dní to snad vydržíš, ne? Neumím si představit, že ve společných sprchach bude baba s ms.. I když už jsem viděla v šatně na zemi použity tampon.. Baby jsou strašný prasata.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 16:08

Tampon a noc

Ještě jsem zapomněla může se mi něco stát když budu mít na noc tampon?

• Nahlásit
  • Citovat
30637
2.7.20 16:12
@Anonymní píše:
Ještě jsem zapomněla může se mi něco stát když budu mít na noc tampon?

Teoreticky hrozí syndrom toxickeho šoku, i když nejsi riziková skupina, tampon by se měl vyměnit nejpozději po 4 hodinách. Je to vzácné, ale není to nemožné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23454
2.7.20 16:17

Ja už jsem teda starší ročník, takže používám převážně kalíšek. Vložky výjimečně. Tampony jen když by použití kalíšku bylo složité. S kalíškem není omezení žádné, můžu plavat, do sauny.. vydrží i při silném dni minimálně 2× dýl než tampon.
A šňůrka..dá se přece dát tak, že nikde necouha. Ale s tampónem jsem plavat nechodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1165
2.7.20 16:17

Jestli zvládáš tampon, používala bych ten, plavky s vložkou si nedovedu představit. V době nejsilnější ms se ale koupání vyhybam, ty dva dny nejsou tolik a nemusíš se pořád hlídat nebo se bát infekce. Vložky už nepoužívám vůbec, nedávno jsem přešla z tamponu na kalíšek, ale pokud jsi ještě mladá, zatím bych zůstala max u těch tamponu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6876
2.7.20 16:37

Na koupaliště nosím běžně tampony.Bude se to zdát neuvěřitelné, ale po každém vykoupaní si měním. Prostě to nesnesu ten pocit po vykoupaní. Padne i třeba 8 kousků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14873
2.7.20 16:44

Používám kalíšek, tam je to v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12167
2.7.20 16:50

Pouzivam vlozky I tampony. Kdyz je vedro, jsou tampony urcite lepsi, kvuli poceni. Na koupaliste tampon urcite, po koupani by se mel vzdy vymenit. Do sprchy si tampon nech, jo kdyby ti tekla krev dolu nohama, to by lidi koukali blbe a opravnene, to by byl pekny hnus. Jestli myslis tu snurku, tak pocitam, ze takhle podrobne te nikdo zkoumat nebude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
2.7.20 16:55

Tampony, ve dne i v noci. Koupam se normálně a sprchuju se v plavkach… takže v pohodě. A toho šoku se. neboj :-) je to dost vzácný..a většinou se ro dostaví hned. A ne třeba že celý den máš tampony a v noci bys to. dostala…kdepak obvykle to je do hodiny. Pak už to nehrozí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17631
2.7.20 17:09

Ja mam tampony na den a vlozku na noc, bojím se toxickeho soku a nechci vstavat nekolikrat za noc to menit. Kdyz to mam tak na koupak nelezu, to tech par dni vydrzim bez vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
2.7.20 17:39

Já teda zavodne plavala, takže za mě ve vodě s tamponem bez problémů. Proč bych proboha nemohla jít k vodě s menses :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18067
3.7.20 09:46

V tvém případě kalíšek ještě nepřipadá asi v úvahu, tak zůstaň u tamponů, v silné dny se koupališti vyhni, jinak není problém jít s tamponem do sprchy, tam si ho samozřejmě měnit nebudeš. Vyměníš si ho na záchodě po koupání a do sprch už půjdeš s čistým, šňůrku si schovej, aby ti nečouhala z plavek :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama