Menstruační bolesti ms nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 09:35
Menstruační bolesti ms nikde

Dobrý den, chtěla bych se zeptat asi přes rok užívám HA cleosensu. Po roce jsem ji vysadila, měla jsem začít brát další platíčko 3.9.2018, ale to už jsem nezačala. Tedy poslední menstruace proběhla ještě před vysazením 31.8.2018-3.9.2018. S pří­telem jsme měli nechraněný styk 14.,15.,16.,22. a 23.9.2018. Další menstruace měla přijít 27.9.2018. Dnes je 30.9.2018 a ještě nedorazila dnes jsem si dělala těhotenský test a byl negativní. V den co měla přijít menstruace mám menstruační bolesti, ale ms furt nikde, mám i nevolnosti. Myslíte si, že bych mohla být těhotná nebo nedorazila menstruace kvůli vysazení?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10933 příspěvků 30.09.18 09:59

Rovna se cyklus ;) dej tomu čas

Jambik
Povídálka 25 příspěvků 30.09.18 11:28

Přesně. Tělo se čistí a nastavuje si hormonální pochody. Dej tělu čas se srovnat. Jinak šance na početí v každém cyklu je cca 15-20%. Ať se brzy zadaří.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >