Reklama

Menstruační bolesti ms nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 09:35
Menstruační bolesti ms nikde

Dobrý den, chtěla bych se zeptat asi přes rok užívám HA cleosensu. Po roce jsem ji vysadila, měla jsem začít brát další platíčko 3.9.2018, ale to už jsem nezačala. Tedy poslední menstruace proběhla ještě před vysazením 31.8.2018-3.9.2018. S pří­telem jsme měli nechraněný styk 14.,15.,16.,22. a 23.9.2018. Další menstruace měla přijít 27.9.2018. Dnes je 30.9.2018 a ještě nedorazila dnes jsem si dělala těhotenský test a byl negativní. V den co měla přijít menstruace mám menstruační bolesti, ale ms furt nikde, mám i nevolnosti. Myslíte si, že bych mohla být těhotná nebo nedorazila menstruace kvůli vysazení?

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10113 příspěvků 30.09.18 09:59

Rovna se cyklus ;) dej tomu čas

Jambik
Povídálka 24 příspěvků 30.09.18 11:28

Přesně. Tělo se čistí a nastavuje si hormonální pochody. Dej tělu čas se srovnat. Jinak šance na početí v každém cyklu je cca 15-20%. Ať se brzy zadaří.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >