Reklama

Co v tom můžu prát?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 21:24
Co v tom mužu prát ??

Ahooj je mi to strašně trapný se na to ptat a ještě tak blbé no ale na co vše to je je to i na barevné nebo jen na bílé? mamka mi to přivezla z Německa ale už mi to zapomenula přeložit a překladač je úplně k nicemu bojím se negativních komentářů jako že jsem úplně blbá atd což už se mi mnohokrát stalo tak radši anonym jiné téma mi to nevyhledalo tak se omlouvam

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Detsa
Extra třída :D 10666 příspěvků 29.09.18 21:26

Neumím německy, ale já peru všecko v přípravku na barevný :pankac:. Akorát to jen roztřídím na tmavý, světlý a kalhoty radši taky peru zvlášť.

AnastazieB
Echt Kelišová 8324 příspěvků 29.09.18 21:30

Není na tom nic napsáno, takže bych řekla, že na všechno ;-). Jinak ale prát můžeš v čem chceš, jsou to jen triky výrobců ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 21:31

Když ono to nevypadá jako prášek na barevný nikde tam sluvko color není ani zmíněno ????????????achjo :pocitac:

veria
Generální žvanilka 23392 příspěvků 1 inzerát 29.09.18 21:32

No ono je tam napsáno jen, ze to výborne odstraňuje skvrny, už při 1. prani. :D já bych to použila na oboje, na bílé i barevné, taky používám jen jeden prášek.

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 29.09.18 21:33
@Anonymní píše:
Když ono to nevypadá jako prášek na barevný nikde tam sluvko color není ani zmíněno ????????????achjo :pocitac:

https://www.goleto.cz/…avek-nemecko?…

ivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 29.09.18 21:33
@Anonymní píše:
Když ono to nevypadá jako prášek na barevný nikde tam sluvko color není ani zmíněno ????????????achjo :pocitac:

vůbec bych to neřešila a prala v tom všechno

veria
Generální žvanilka 23392 příspěvků 1 inzerát 29.09.18 21:34
@ivašot. píše:
vůbec bych to neřešila a prala v tom všechno

Přesně.

Detsa
Extra třída :D 10666 příspěvků 29.09.18 21:34
@Anonymní píše:

https://www.kvalitazde.cz/…avek--2-6kg/
vypadá to, že máš univerzální :kytka:

Příspěvek upraven 29.09.18 v 21:35

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 29.09.18 21:34

Odklikla jsem to moc brzo… Koukni se na ten odkaz, co jsem hodila. český popisek k tvému prášku:

Prací prášek Ariel Actilift XXXL 130 pracích dávek - universal

Ariel Actilift je vysoce účinný univerzální prací prostředek na bílé a světlé prádlo se svěží vůní, již při nízkých teplotách. Prostředek oživuje barvy a zamezuje šednutí vláken, oblečení tak zůstane déle zářivé. Prací prášek obsahuje složku Actilift, která ochraňuje, důkladně čistí a vyhlazuje vlákna. Vhodný pro praní od 20 °C do 95 °C. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí, černého a barevného prádla.

Prádlo: bílé a světlé
Množství: 130 pracích dávek
Prací teploty: od 20 °C do 95 °C
Dovoz: Německo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 21:35

Mám totiž dost cern ho červeného modrého no roste fakt že ezky barevného a nechci si to zničit další ký nějakým belidlum bílé mám asi 3 košile tak to budu mít asi do šedesáti :lol: :lol: :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 21:37

Aha no takže není vhodný no já ji příště řeknu že ať je na barevný díky moc holky

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 29.09.18 21:38

Je to i na světlé barevné. Jen ne holt na černé a tmavě barevné. Vpodstatě ideální prášek, asi si ho pujdu sehnat :palec:

Detsa
Extra třída :D 10666 příspěvků 29.09.18 21:38
@Anonymní píše:
Aha no takže není vhodný no já ji příště řeknu že ať je na barevný díky moc holky

To právě je na barevný ne ? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 21:41

Normálně mi vozí Persil megaperls color tak nevím proč vzala tento ????????????

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >