Reklama

Zabavení řidičáku po léku na předpis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

whitechick
Stálice 58 příspěvků 28.09.18 18:40
Zabavení řidičáku

Zdravim,
Pritelovi vzali ridicak protoze si vzal pred jizdou prasek na predpis po kterem nemuze ridit. No jako karma ho zastavili pcr a dali testy. Samozdrejme nalizal a ridicak mu vzali s tim ze to poslou do laboratore na vysledky.. No trva to uz skoro 2 mesice, pry je v poradi. Copak se to tak dela abych cekala na vysledky nez budu na rade? Na googlu je napsany ze to trva mesic a do mesice vysledky byt musi. Nevite co s tim? Kam se obratit?
 Diky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Meily
Kecalka 117 příspěvků 28.09.18 19:06

Volal už na úřad? Pokud úřad řekne, že je v pořadí tak to nikdo neuspíší.

TMana
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 28.09.18 19:14

Může podat stížnost, nicméně já jsem rád, že takoví lidé nejezdí.

cecetka
Kelišová 7208 příspěvků 28.09.18 19:31

@whitechick Prasek na predpis, jo? Tak ted tu o pernikove chaloupce :mrgreen:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62891 příspěvků 3 inzeráty 28.09.18 19:39
@cecetka píše:
@whitechick Prasek na predpis, jo? Tak ted tu o pernikove chaloupce :mrgreen:

Tak nějak.

Monchichik
Závislačka 4662 příspěvků 28.09.18 19:43

@cecetka Ty snad nevíš, jak zákeřné jsou rumové pralinky a ústní voda a bůhví co ještě? Ty nevíš, že všichni, co nadýchají jsou v tom nevinně? Já bych sebrala řidičák tomu doktorovi, co mu ty prášky napsal :cert:

Meily
Kecalka 117 příspěvků 28.09.18 19:50

@Monchichik Alkohol a drogy jsou dvě dosti odlišné záležitosti.. :lol:

Monchichik
Závislačka 4662 příspěvků 28.09.18 19:59

@Meily No za volantem je to prašť jako uhoď , obojí je zakázané ;) A ani jinak mezi tím teda moc rozdíl nevidím, kromě toho, že to jedno je oficiálně legální.

Meily
Kecalka 117 příspěvků 28.09.18 20:15

@Monchichik Nepovídej, to jsem nevěděla 8o
No víš „prášky“ nemají stejný účinek jako tvé zmiňované pralinky. Proto píši, že jsou to dvě odlišné věci.

Helileli
Závislačka 2848 příspěvků 28.09.18 21:03

Můj osobní tip je, že ti kecá. Nechce říct, že si snupl či pichl či spolkl bůhvíco, tak je to „v laborce“.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19288 příspěvků 28.09.18 21:06
@Monchichik píše:
Ty snad nevíš, jak zákeřné jsou rumové pralinky a ústní voda a bůhví co ještě? Ty nevíš, že všichni, co nadýchají jsou v tom nevinně? Já bych sebrala řidičák tomu doktorovi, co mu ty prášky napsal :cert:

a nejhorší zlo je kompot! v pořádku, že takoví přijdou o řidičák.

Jaa-aa
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 28.09.18 21:13
@whitechick píše:
Zdravim,
Pritelovi vzali ridicak protoze si vzal pred jizdou prasek na predpis po kterem nemuze ridit. No jako karma ho zastavili pcr a dali testy. Samozdrejme nalizal a ridicak mu vzali s tim ze to poslou do laboratore na vysledky.. No trva to uz skoro 2 mesice, pry je v poradi. Copak se to tak dela abych cekala na vysledky nez budu na rade? Na googlu je napsany ze to trva mesic a do mesice vysledky byt musi. Nevite co s tim? Kam se obratit?
Diky

8o 8o :lol: :lol: a ty tomu veris? Slusne te taha za fusekli…

Halamka
Závislačka 3560 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 21:38

To mi prosím vysvetli. Vím, že existují léky, které způsobují ospalost a nepozornost. Ale že by po nich někdo „nalizal“ amfetamin, metanfetamin nebo Cannabis, či heroin, extázi a kokain… To je asi nesmysl, ne?

Halamka
Závislačka 3560 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 21:39

Není možné, že mu už rozhodnutí přišlo a na tebe hraje, že ne?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62891 příspěvků 3 inzeráty 28.09.18 21:55
@Meily píše:
@Monchichik Nepovídej, to jsem nevěděla 8o
No víš „prášky“ nemají stejný účinek jako tvé zmiňované pralinky. Proto píši, že jsou to dvě odlišné věci.

Nejsou to dve odlisne veci, je to stale ta jedna sama = pitoma vymluva.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >