Reklama

Přesycený trh, téměř nic se nedá prodat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pijavice
Kecalka 244 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 13:30
Přesycený trh

Poslední dobou mi přijde, že je téměř nemožné něco prodat za jakoukoliv cenu. Ať už jde o oblečení dospělých, dětské, nebo přebytky ze zahrady za minimální cenu.

Cítím to tak jen já? :D Tipy jak udělat prodej zajímavější? (dárky už přidávám) Nemám žádný bazárek, jen jsme dělali úklid komory a máme pár věcí, které by jsme rádi poslali dál :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10898 příspěvků 27.09.18 13:37
@pijavice píše:
Poslední dobou mi přijde, že je téměř nemožné něco prodat za jakoukoliv cenu. Ať už jde o oblečení dospělých, dětské, nebo přebytky ze zahrady za minimální cenu.Cítím to tak jen já? :D Tipy jak udělat prodej zajímavější? (dárky už přidávám) Nemám žádný bazárek, jen jsme dělali úklid komory a máme pár věcí, které by jsme rádi poslali dál :)

Protože je toho mraky. Onošené hadry nikdo nechce. Milion plyšáků taky ne. Občas z domu něco jde, jsem ale smířená s tím, že většiny se lehko nezbavím :nevim:

Uživatel je onlineTMana
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 27.09.18 13:40

Trh přesycený není, zatím. Nicméně je vše levné a lidi mají peníze, tak kupují nové věci. My jsme věci po dětech zabalili a dali paní, která to předala pěstounům.

lesni.skritek
Stálice 71 příspěvků 27.09.18 13:40

Darujte potřebným.. Je přece tolik dětských domovů, školek a podobně.. Uděláte dobrý skutek, sami vyberete, komu dar dáte.. Ono se vám to jednou vrátí :)

Bozka007
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 12 inzerátů 27.09.18 13:41

Taky to tak cítím a to nabízím i nové oblečení,které jsem dceři nestačila obléknout.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 27.09.18 13:42

Já prodávám dobře přes místní skupinky FB. Tam odpadává poštovné, které věci prodražuje. Prodávala jsem v létě hodně věci po sobě přes vinted a dobře jdou šaty, sukně, kalhoty už nemusí sedět apod. Dárky mně osobně zajímavé nepřijdou vůbec. A přes ty místní skupiny beru právě ty přebytky ze zahrádek, domácí vejce apod. Na druhou stranu, když tam dá někdo košík hub neznámého původu za 400kč, tak to by mě mohlo :mrgreen: . Letos je třeba tolik švestek, jablek a hrušek, že mi to cpou sousedi zadara.

Alušáček
Závislačka 3127 příspěvků 27.09.18 13:43

Já dávám oblečení po dceři zadarmo kamarádkám, svoje oblečení házím do kontejneru na textil.. Všude je hadru dostatek nové se dá koupit za pár korun,myslim že o použité věci v dnešní době moc zájem není.

Zelnicka
Stálice 94 příspěvků 27.09.18 13:44

Mám stejný pocit. A k tomu úroveň prodeje děsná… Lidi ani v mailu nepozdravi, nepodekuji, 100× chtějí něco premerit a pak ani neodpoví, zda berou nebo ne. Popř.se ozvou za 2 dny a diví se, že věc je prodána.

Opačně při nakupování mám ale také problém sehnat něco pěkného, co není X let staré.

Hroznej puberťák
Závislačka 4457 příspěvků 27.09.18 13:44

Dětské oblečení házím do kontejneru (na oblečení) nebo někomu dám, když to chce. Dál se prodají akorát lyže a lyžáky (tam to bazarové ale skoro hodnotu neztrácí :D ), kola (dtto), lezečky (tak za půlku nových, i když jsou v podstatě nové), s ostatníma věcma je spíš víc práce než užitku… Přebytky ze zahrádky taky spíš rozdávám, nebo i měníme za jiné přebytky.

Uživatel je onlinetininas
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 27.09.18 13:47
@lesni.skritek píše:
Darujte potřebným.. Je přece tolik dětských domovů, školeka podobně.. Uděláte dobrý skutek, sami vyberete, komu dar dáte.. Ono se vám to jednou vrátí :)

Ahoj.

Třeba mě v konkrétním dětském domově odmítli se slovy, že chtějí buď peníze, nebo zbrusu nové věci. :roll:

A ty školky - to už je snad totálně mimo.

Ale našla jsem si azylový dům pro mamky s dětmi a tam věci posílám. :srdce:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 3 inzeráty 27.09.18 13:50

Problem je v tom, ze je spousta nekvalitnich a zbytecnych kramu/ hadru na max. jednu sezonu. Kdyz chces neco kvalitnejsiho za normalni cenu, tak je to skoro nemozne sehnat, nedej boze, abys chtela neco orginalnejsiho. Osobne nechapu, kdyz nekdo prodava obnosene tricko z pepca, ktere tam stoji treba 50,– , za 30,–. To se pak nemuze divit, ze to nikdo nechce.

Aspera
Generální žvanilka 20519 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 13:51
@tininas píše:
Ahoj.

Třeba mě v konkrétním dětském domově odmítli se slovy, že chtějí buď peníze, nebo zbrusu nové věci. :roll:

Ale našla jsem si azylový dům pro mamky s dětmi a tam věci posílám. :srdce:

Přesně, ve školce mají náhradní oblečení udělané ze zapomenutých co si nikdo nevzal a další netřeba.

pijavice
Kecalka 244 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 13:51

Jak to tak čtu dávám tomu týden a fakt to do té charitní sbírky zanesu a dlabu na to :)

Zelnicka
Stálice 94 příspěvků 27.09.18 13:51
@tininas píše:
Ahoj.

Ale našla jsem si azylový dům pro mamky s dětmi a tam věci posílám. :srdce:

U nás už má stop stav i azylak

pijavice
Kecalka 244 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 13:53

@janickaIII já třeba hodně kupuju na fleru, ale neprodávám to, někdy v budoucnu bude snad další dítě. Já bych ani hadry neprodávála, jsou to fakt přebytky co jsme nevyužili ohledně batolecí stravy, ještě rok v záruce, nějaké knihy, plenky, takové hodně užitkové věci.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >