Měření teploty u dospělých

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucinasek6
Povídálka 38 příspěvků 26.09.18 16:08
Měření teploty u dospělých

Ahoj, s kamarádkou řešíme měření teploty u dospělých. Moje doktorka říká, že je to jedno, jeji zase, že v konečníku. :mrgreen:
Jak si měříte teplotu vy? 8o nebo co je podle vás nejspolehlivější. A odečítá se u dospělých stejně jako u dětí? Vrta mi to hlavou, ani nevím proč :D
A jaký druh teploměru používáte?

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6001 příspěvků 26.09.18 16:15

Mám lihovej teploměr, těm digitálním moc nevěřím a měřím klasicky v podpaží, výsledky jsou spolehlivé nic neodečitam, měřím tak i dítě. Nevím jak bych sama sobě cpala teploměr do zadku, to sem dělala synovi tak do 1 roku.

-Evka-
Závislačka 3730 příspěvků 26.09.18 16:21

rtuťový a měřím v podpaží

debra.morgan
Závislačka 4175 příspěvků 26.09.18 16:26

Rukou na celo, teplotu pri nemoci nemerim, neni k cemu, tim ze budu vedet kolik mam mi lip nebude…nemame ani teplomer.

Medvidek1998
Povídálka 45 příspěvků 26.09.18 16:28
@Lucinasek6 píše:
Ahoj, s kamarádkou řešíme měření teploty u dospělých. Moje doktorka říká, že je to jedno, jeji zase, že v konečníku. :mrgreen:
Jak si měříte teplotu vy? 8o nebo co je podle vás nejspolehlivější. A odečítá se u dospělých stejně jako u dětí? Vrta mi to hlavou, ani nevím proč :D
A jaký druh teploměru používáte?

Nejlepsi pry je strcit si teplomer rtutovy rovnou do konecniku, primo do te dirky a chvilku pockat, pritel mi vzdy radd pomaha, nikdy neodmitne. :srdce:

peta81
Ukecaná baba ;) 2116 příspěvků 26.09.18 16:30

starym rtutovym v podpazi sobe i detem. vsechny ty digitalni, nalepovaci, bezkontaktni…si meri jak chteji :nevim: neverim jim.
a do zadku jsem to strkala detem kdyz byly miminka. neslysela jsem, ze by si nejaky dospelak strkal teplomer do konecniku a ani v nemocnici na sestricky nikdo nevystrkoval zadek :lol:

Medvidek1998
Povídálka 45 příspěvků 26.09.18 17:35
@peta81 píše:
starym rtutovym v podpazi sobe i detem. vsechny ty digitalni, nalepovaci, bezkontaktni…si meri jak chteji :nevim: neverim jim.
a do zadku jsem to strkala detem kdyz byly miminka. neslysela jsem, ze by si nejaky dospelak strkal teplomer do konecniku a ani v nemocnici na sestricky nikdo nevystrkoval zadek :lol:

My s pritelem to delame radi :srdce: Je to takovy nas ritual jak si lecit podzimni nachlazeni skrze analni proceduru.
Muj pritel ma skvely zpusob jak hlidat teplomer, pokazde si ho malicko mazne gelem aby se mi do zadecku bez problemu dostal. Silene mi to vzrusuje, vzdy se na mereni teploty moc tesim a on take, mozna jeste vic nez ja. Nekdy teplotu merime i nekolikrat denne. I preventivne bez priznaku nachlazeni. :srdce:

Lucinasek6
Povídálka 38 příspěvků 26.09.18 17:40
@peta81 píše:
a do zadku jsem to strkala detem kdyz byly miminka. neslysela jsem, ze by si nejaky dospelak strkal teplomer do konecniku a ani v nemocnici na sestricky nikdo nevystrkoval zadek :lol:

No mne to vrta hlavou 8o taky měříme doma v podpaží.. Ale je divné, že dospělým radí to.co dětem :mrgreen: pochopim ještě v ústech… Uvazovala jsem nad tim teplomerem na celo ( nejaky ifra nebo.co :mrgreen: ) ale vůbec nevim jak.to měří :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >