Parní mop a čističe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

niskey
Kecalka 269 příspěvků 26.09.18 13:16
Parní mop a čističe

Ahojky ???? koupila jsem si parní mop z Lidlu a zajímalo by mě jestli by se něco stalo kdybych do vody prodala nějaký čistič? Nezkoušela jste některá?

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 68376 příspěvků 26.09.18 13:27

nezkoušela, je tam napsáno tučnými písmeny nepřidávat saponáty.

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 26.09.18 13:35

a proč tam něco přidávat? Jednak bych se báa, že to bude uvnitř trubiček třeba nějak krystalizovat a přístroj to zničí, druhak ten saponát bude v páře a budete to doma dýchat. Pára povrchy desinfikuje. Jestli se ti nezdá čišění „jen“ párou, tak můžeš střídat klasický vytírání a pařák :nevim:

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 26.09.18 13:46

Pára dezinfikuje,navíc se saponátem jsem měla podlahu vždy se šmouhama,teď s Karcher čističem paráda,jediný flek ani šmouha.

Uživatel je onlinepuntice
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 3 inzeráty 26.09.18 14:12

Stalo, s velkou pravděpodobností by jsi z toho měla velký bublifuk, který by po nějaké chvíli začal fakt dost smrdět a možná by byl i zdraví nebezpečný. Zkus si nalít saponát do rychlovarky…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >