Reklama

Parní mop a čističe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

niskey
Kecalka 269 příspěvků 26.09.18 13:16
Parní mop a čističe

Ahojky ???? koupila jsem si parní mop z Lidlu a zajímalo by mě jestli by se něco stalo kdybych do vody prodala nějaký čistič? Nezkoušela jste některá?

Reklama

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 67180 příspěvků 26.09.18 13:27

nezkoušela, je tam napsáno tučnými písmeny nepřidávat saponáty.

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 26.09.18 13:35

a proč tam něco přidávat? Jednak bych se báa, že to bude uvnitř trubiček třeba nějak krystalizovat a přístroj to zničí, druhak ten saponát bude v páře a budete to doma dýchat. Pára povrchy desinfikuje. Jestli se ti nezdá čišění „jen“ párou, tak můžeš střídat klasický vytírání a pařák :nevim:

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 26.09.18 13:46

Pára dezinfikuje,navíc se saponátem jsem měla podlahu vždy se šmouhama,teď s Karcher čističem paráda,jediný flek ani šmouha.

puntice
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 4 inzeráty 26.09.18 14:12

Stalo, s velkou pravděpodobností by jsi z toho měla velký bublifuk, který by po nějaké chvíli začal fakt dost smrdět a možná by byl i zdraví nebezpečný. Zkus si nalít saponát do rychlovarky…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >