První pusa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 21:33
První pusa

Ahoj, chtěla by se jen zeptat na jednu otázku, možná je to blbý ale myslím že je lepší se zeptat. Zítra jdu s mym kamarádem ven no a já ho mám ráda a on mě taky a zítra si to chceme nějak říct no a tuším že má v plánu mě i políbit a o to tu nejde ráda zažiji první polibek ale jde tu o to že nevím co se bude dít po té puse? o čem se začnem bavit? Políbí mě a potom co? Prosím poradíte mi nekdo, jsem z toho celkem vynervovaná dekuji:)

Reakce:
Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 21:43

Prestan se tak stresovat :lol: a uzivej si to ;)

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 25.09.18 21:44

Mluvit moc netřeba - ticho ničemu nevadí… Nechej to volné plynout ;)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 21:46

Můžete klidně mlčet. Když se nervozita zakrývá mluvením, obvykle jsou to strašný slátaniny a lepší je neříkat nic. Obejměte se a koukejte zamilovaně na sebe nebo do dálky :D

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 25.09.18 22:49

Ty jsi roztomilá :D to vyplyne samo, netřeba nad tím přemýšlet, trapný to ani pro jednoho z vás nebude… Leda bys mu řekla, že hrozně slintá nebo tak něco… :mrgreen:
Ticho je potom taky možnost, ale jednou stejně musíte znova promluvit… Nebo byste aspoň měli :think:

madyb
Povídálka 36 příspěvků 25.09.18 22:51

Jé, já ti tak závidím.

Epl
Povídálka 24 příspěvků 26.09.18 02:06

Ako to dopadlo? Odhodlali ste sa? Moja prvá pusa je tak daaavno :D :D u mňa boli o dosť krajšie tie nasledujúce :srdce:

Lulina999
Kecalka 158 příspěvků 26.09.18 09:19

Myslím, že to všechno nějak vyplyne samo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >