Není to jako dárek nevhodné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 10:18
není to blbý jako dárek

Prosím anonym, nic citlivého, ale aby si někdo známý nespojil nick a nedoneslo se to k muži..:)

S manželem jsme si řekli, že letos na Vánoce dárky jen dítěti, že my budeme šetřit, jsem ještě na RD, tak peněz není moc..

Manžel má velký sen, a to jet do Japonska, mně to neláká a on top ví, tak to ani moc neplánuje..

Ale já bych mu tu radost ráda udělala, i na ukor, že moje Austrálie počká :)

je to otázka třeba 2-3 let, až bude malá alespoň 4 -5 letá a hlavně až stihneme našetřiř dost peněz, což půjde až se vrátím do práce..

No a mně napadlo, že k Vánocům bych mu dala vytištěný itinerář cesty, už na tom dělám ve wordu, jelikož Japonsko je obrovské a jen Tokyo by bylo na x týdnů poznávání, chce to mít plán cesty. takže plánuji kde a jak dlouho budeme, vyhledávám možné hotely v těch místech, zjištuji trasy kam a jak a za jak dlouho, za kolik se dostat, kolik co stojí, takže dělám i přibližný rozpočet..
bude to taková mini knížka - k nějakým místům i fota pro představu :D no a že bych mu tohle dala k Vánocům už hotové, prostě naplánovaná celá naše 16 denní trasa..a třeba na konci by byl nějaký peníz jakože odted začínáme šetřit a tohle jsou na to první peníze (byt to nebude velká bankovka) prostě aby měl radost, že s tím počítám a aby si to pročetl a uměl si tu cestu už i hezky představit..

není to blbý, kdyžto bude až tak min za 2 roky? ale šetřiř už musíme začít ted, protože to nebude levná záležitost :D

a další věc, nechci mu to dát jen jako papír vytisknutý a k sobě přišpendlený, nějaký jiný formát, napadá vás?

díky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Keyllah
Echt Kelišová 9697 příspěvků 25.09.18 10:20
@Anonymní píše:
Prosím anonym, nic citlivého, ale aby si někdo známý nespojil nick a nedoneslo se to k muži..:)

S manželem jsme si řekli, že letos na Vánoce dárky jen dítěti, že my budeme šetřit, jsem ještě na RD, tak peněz není moc..

Manžel má velký sen, a to jet do Japonska, mně to neláká a on top ví, tak to ani moc neplánuje..

je to otázka třeba 2-3 let, až bude malá alespoň 4 -5 letá a hlavně až stihneme našetřiř dost peněz, což půjde až se vrátím do práce..

No a mně napadlo, že k Vánocům bych mu dala vytištěný itinerář cesty, už na tom dělám ve wordu, jelikož Japonsko je obrovské a jen Tokyo by bylo na x týdnů poznávání, chce to mít plán cesty. takže plánuji kde a jak dlouho budeme, vyhledávám možné hotely v těch místech, zjištuji trasy kam a jak a za jak dlouho, za kolik se dostat, kolik co stojí, takže dělám i přibližný rozpočet..
bude to taková mini knížka - k nějakým místům i fota pro představu :D no a že bych mu tohle dala k Vánocům už hotové, prostě naplánovaná celá naše 16 denní trasa..a třeba na konci by byl nějaký peníz jakože odted začínáme šetřit a tohle jsou na to první peníze (byt to nebude velká bankovka) prostě aby měl radost, že s tím počítám a aby si to pročetl a uměl si tu cestu už i hezky představit..

není to blbý, kdyžto bude až tak min za 2 roky? ale šetřiř už musíme začít ted, protože to nebude levná záležitost :D

a další věc, nechci mu to dát jen jako papír vytisknutý a k sobě přišpendlený, nějaký jiný formát, napadá vás?

díky

aby si nemyslel, že mu dáváš jako ten zájezd :think: bych k tomu ještě přidala prasátko „začínáme šetřit“ nebo tak něco ;) co udělat něco jako fotoknihu a dát do toho mapky, obrázky s komenty, jak jsi chtěla…

Pejuska
Stálice 81 příspěvků 25.09.18 10:22

ahojky, mě se teda tvůj nápad strašn líbí :) (nejen proto, že Japonsko je i můj sen) věřím, že manžel bude nadšený :) ale nápad jak to zformátovat mě úplně nenapadá.. jedině třeba vytvrdit a zaletovat první stranu s nějakým obrázkem a úvodním textem a nechat to dát do kroužkové vazby? záleží kolik stránek máš v plánu napsat.. ale určitě bych to dala do formátu A5, ne A4 :)

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12118 příspěvků 25.09.18 10:23
@Anonymní píše:

díky

Mně by to udělalo radost :pankac: Formát A4 naležato. Nevím, nakolik by vyšla ve fotolabu taková měkká vazba. Nebo to někde v tiskárně nechat „svázat“ - bývá to u různých brožur takový ten plastový kroužek. Fotolab mívá i akce na takové věci.

Paoloska
Echt Kelišová 8131 příspěvků 25.09.18 10:29

Zakladatelko, naopak, je to nádherný dárek, až mě to dojalo :palec:

Leppäkerttu
Závislačka 2567 příspěvků 25.09.18 10:30

Pokud jste se dohodli, ze letos date darky jen diteti, tak to proboha dodrz. Pokud mu chces neco dat, byt jen vyrobenou malickost, tak se s nim domluv, ze si date malickost. Napad mas pekny, coz o to, ale pak nechapu, proc se s nim domlouvas, ze si zadny darek nedate, kdyz pak planujes, ze tuhle domluvu stejne porusis.

Příspěvek upraven 25.09.18 v 10:32

ivašot.
Kelišová 6714 příspěvků 25.09.18 10:31

Mě se to jako dárek taky moc líbí. Jen jak píše @Keyllah , aby bylo na první pohled poznat, že mu nedáváš „zaplacený“ zájezd.

ivašot.
Kelišová 6714 příspěvků 25.09.18 10:32
@Leppäkerttu píše:
Pokud jste se dohodli, ze letos date darky jen diteti, tak to proboha dodrz.

To je dost dobrá připomínka…Chudák manžel, pokud to dodrží…asi mu nebude příjemné, že pro zakladatelku nic nemá.

warita
Echt Kelišová 8409 příspěvků 25.09.18 10:33

Mne se ten napad libi jako koncept, ale neplanovala bych konkretni trasu, protoze pokud je japonsko JEHO sen, tak opatrne, aby nemel pocit, ze si uplne prevzala kontrolu a on uz bude jenom prihlizet.

Ostatne, kdyz uz budete v te oblasti, mozna by bylo zajimave to spojit s tou australii a udelat okruzni jizdu.

To prasatko neni spatny napad.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49435 příspěvků 4 inzeráty 25.09.18 10:40

To záleží na povaze. Pro mě by to bylo moc daleko a plánování bych si nechtěla nechat ujít a podílet se na něm. Ale věřím, že někdo by to ocenil

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20065 příspěvků 25.09.18 10:41

spíš než itinerář, za prvé kvůli manželovi, ať si to naplánuje sám, když je to jeho sen, tak za druhé kvůli tomu, aby vám nějaká místa třeba nezavřela nebo co já vim, nedostavěli silnici, přeci jen jestli chcete jen nejdřív za tři roky, může být všechno jinak a vyhledávání konkrétních hotelů celkem k ničemu ;)
bych volila třeba to prasátko s první pětistovkou. Jakože jeho sen bereš vážně a začínáte šetřit. To je super nápad ;) (jo, a řekni mu dopředu, že bude mít pod stromkem drobnost, ať si nepřipadá jak blb, že ty nic nedostaneš)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 23 inzerátů 25.09.18 11:04

Tak pokud to chceš mít pěkně naformatovane, udělala bych to jako fotoknihu, já dělám od happy foto a čekám na akci, to bývá za 250 myslím a můžeš tam dát fotky-obrazky a text, má pevné desky, dělají různé formáty.
Jinak to prasátko k tomu je bezva nápad.
Ja trasy moc plánovat neumím, jsi dobrá, že ses do toho pustila, jen už tu padlo, jestli tvůj muž nebude mít jiné cíle cesty.

P4ja
Kelišová 6576 příspěvků 25.09.18 11:04

Je to super dárek. Můžeš to vytisknout a nechat svázat třeba kroužkouvou vazbou a nebo zkusit fotoknihu. A nebo mu dát jen kostru a zbytek ať si dopíše, jak píše @Mar__tanka1983

Malike
Extra třída :D 11806 příspěvků 25.09.18 11:07

Pokud je to jeho sen tak to by si měl naplánovat on..né ty.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 25.09.18 11:10

Myslím si ze pokud nedostane zajed teď ale až za dva roky tak mi to přijde dost trapny a ujety… jako namalovaný obrázek kam se jednou (za delší dobu) podíváme ?? Promiň ale pokud budu chtít letet do Ameriky a dostánu mapu tak mě to spis bude mrzet ze až jednou až jednou… to je asi jako kdyby jsi ženě co Ceka na zadost o ruku ukázala jaký prsten ji jednou za dva tři roky koupíš… ne to přijde na hlavu. Nebo nekomu kdo miluje sladké ukázala na obrázku dort který si jednou (za dlouho ) dáte… za mě nedělat to - nechala bych to jako překvapeni na ty Vánoce kdy ten následující rok pojedete… a navíc manžela bych zapojila a ptala se kam chce se podívat atd

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >