Reklama

3 denní slabá menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 17:39
3 denní slabá menstruace

Dobrý den, prosím vás jsem 9 měsíců po porodu a beru už cca 7 měsíců antikoncepci Bonadea, ms mi vždyť přišla přesně jak hodinky a tenhle měsíc se mi ms zpozdila o 1 den a pak přišla jenže trvala jen 3 dny ani to ne..1 den jsem spinila jen, druhy den trochu krvacela opravdu jen trochu ze stavila intimka a třetí den zase špinení a pak už nic, poprvé jsem po tom porodu procitovala bolest v podbrisku a jak kdybych tam měla něco těžkého nevím jak to popsat, občas bolest žeber ale hlavně vaječníku, dotoho mi není poslední dny ani dobře, kolikrát mám „knedlík v krku“ je mi Jan zvracení a jsem hrozné unavena, a Ješté přidám ze beru AD sertralin, nevite jest je to normální při užívání Ha nebo nemáte s tím některá zkušenost? Moc děkuji.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >