3 denní slabá menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 17:39
3 denní slabá menstruace

Dobrý den, prosím vás jsem 9 měsíců po porodu a beru už cca 7 měsíců antikoncepci Bonadea, ms mi vždyť přišla přesně jak hodinky a tenhle měsíc se mi ms zpozdila o 1 den a pak přišla jenže trvala jen 3 dny ani to ne..1 den jsem spinila jen, druhy den trochu krvacela opravdu jen trochu ze stavila intimka a třetí den zase špinení a pak už nic, poprvé jsem po tom porodu procitovala bolest v podbrisku a jak kdybych tam měla něco těžkého nevím jak to popsat, občas bolest žeber ale hlavně vaječníku, dotoho mi není poslední dny ani dobře, kolikrát mám „knedlík v krku“ je mi Jan zvracení a jsem hrozné unavena, a Ješté přidám ze beru AD sertralin, nevite jest je to normální při užívání Ha nebo nemáte s tím některá zkušenost? Moc děkuji.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >