(Ne)lidský kšeft

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 21:47
(Ne)lidský kšeft

Neboli TRADE.
Kdo z vas viděl tento film? Upřímně, dle mého názoru velmi silný příběh o vůli přežít, vydržet a nevzdát se. Co mi nejvíc vrtá hlavou je jedna z hlavních postav „Manuel“ - jeden z hlavních únosců, kteří maji doručit „zboží“. Tak je hodný, či zlý? Jak jeho postavu chapete? Jak by jste ji charakterizovali?

Reakce:
stinga
Závislačka 4424 příspěvků 3 inzeráty 22.09.18 21:52
@Anonymní píše:
Neboli TRADE.
Kdo z vas viděl tento film? Upřímně, dle mého názoru velmi silný příběh o vůli přežít, vydržet a nevzdát se. Co mi nejvíc vrtá hlavou je jedna z hlavních postav „Manuel“ - jeden z hlavních únosců, kteří maji doručit „zboží“. Tak je hodný, či zlý? Jak jeho postavu chapete? Jak by jste ji charakterizovali?

co je na dotazu tak intimního, že ho musíš psát anonymně ?

KristenRoy
Nováček 9 příspěvků 22.09.18 21:53
@stinga píše:
co je na dotazu tak intimního, že ho musíš psát anonymně ?

To byl překlep, pardon

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >