Přírodní šampon a kondicionér

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TeSudička
Kecalka 294 příspěvků 22.09.18 14:35
přírodní šampon a kondicioner

Ahoja holky, jdu na vas s prosbou. Co pouzivate za prirodni vlasovou kosmetiku? Trapej me lupy a sucha pokozka hlavy. Zkusila jsem Khadi a nic, koupila jsem Natura Siberica sampon proti lupum a mam jich snad jeste vic. Jelikoz to je docela draha sranda, nechce se mi vyhazovat penize z okna. Napiste mi prosim, jake sampony a kondicionery pouzivate. Diky

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6653 příspěvků 22.09.18 15:07

Já mám značku Urtekram

Gosi
Kelišová 5796 příspěvků 22.09.18 15:18

Uplne zakladni drogerkovou… Alverde, i kdyz me vic sedela alterra… Slozeni dobre, ucinky vyborne… Jinak eshop bonsavon… Nebo si zacit vyrabet sama, sampuky, jsou snadne, peni a muzes si je uzpusobit… Suroviny má mime jine i bs a par dalsich, a treba na blogu mamavize je dost podrobnej navod… Muzu poslat odkazy sz

TeSudička
Kecalka 294 příspěvků 22.09.18 15:22

@Gosi bud tak hodna, dekuji :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >