Co byste ještě zakázali?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenka002
Závislačka 4640 příspěvků 22.09.18 13:43
Co byste ještě zakázali?

Ahoj.
Narazila jsem u dvou diskuzí o zákazu kouření na myšlenku zakázat kouření úplně. Nechám to bez komentáře a na kouření se neptám.
Co byste ještě zakázali? Tlusté maso, sladké limonády, vůbec celkově sladkosti, silné těžké parfémy ( mně zvedají žaludek např. v tramvaji), alkohol, slané brambůrky a jiné pochutiny (tuk, sůl- cholesterol), co dál?
Přijde mi to jako, když se dostaneme do jiné dimenze ( Orwellovské).

Já bych nezakázala nic z toho, lidé by si měli rozhodovat sami.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 22.09.18 13:44

Já bych zakázal lidi.

terien
Echt Kelišová 8489 příspěvků 22.09.18 13:45
@TMana píše:
Já bych zakázal lidi.
:pankac: :pankac:
Heivka
Závislačka 3256 příspěvků 22.09.18 13:45

Já bych zakázala hloupé lidí, protože narazit na blbce je jedna z nejhorších pohrom života.

Bábrdl
Generální žvanilka 21747 příspěvků 22.09.18 13:46
@Lenka002 píše:
Ahoj.
Narazila jsem u dvou diskuzí o zákazu kouření na myšlenku zakázat kouření úplně. Nechám to bez komentáře a na kouření se neptám.
Co byste ještě zakázali? Tlusté maso, sladké limonády, vůbec celkově sladkosti, silné těžké parfémy ( mně zvedají žaludek např. v tramvaji), alkohol, slané brambůrky a jiné pochutiny (tuk, sůl- cholesterol), co dál?
Přijde mi to jako, když se dostaneme do jiné dimenze ( Orwellovské).Já bych nezakázala nic z toho, lidé by si měli rozhodovat sami.

Já bych zakázala, aby ti někdo cpal tlusté maso nebo sladké limonády do chřtánu proti tvé vůli. Nebo aby tě trávil vadnýma potravinama… JO, to už se vlastně nesmí. Takže za mě cajk. :mrgreen:

Cigarety zakázané nejsou, takže pokud si nutně potřebuješ přiotrávit rodinu, můžeš doma, ne :think:

I když vlastně, když už se na to ptáš, zakázala bych kouření v autech, pokud je tam dítě, tak jako je to třeba v Kanadě.

unuděná
Kelišová 5606 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 13:47

To,co ohrozuje jen toho uzivatele,necht si rozhodnou lide sami.to,co lidi okolo (koureni na zastavkach,detskych hristich atp) bych nechala zakazane ;)

unuděná
Kelišová 5606 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 13:48

@Bábrdl ano,koureni v aute bych zakazala stejne jako telefonovani bez handsfree.Bez ohledu na deti.Ale mela jsem za to,ze to jednu dobu zakazane bylo a nejak to vysumell…To je prave to ohrozovani lidi kolem sebe ;)

Lenka002
Závislačka 4640 příspěvků 22.09.18 13:56
@unuděná píše:
@Bábrdl ano,koureni v aute bych zakazala stejne jako telefonovani bez handsfree.Bez ohledu na deti.Ale mela jsem za to,ze to jednu dobu zakazane bylo a nejak to vysumell…To je prave to ohrozovani lidi kolem sebe ;)

To já taky.

Lenka002
Závislačka 4640 příspěvků 22.09.18 13:56
@TMana píše:
Já bych zakázal lidi.
:mrgreen:
Bábrdl
Generální žvanilka 21747 příspěvků 22.09.18 13:57

Cigarety jako takové bych nezakázala, to by k ničemu nevedlo. Ale omezila bych jejich užívají na vyhrazené kuřárny.

Naprostá menšina lidí začne kouřit po 18-20 roce, protože to už mají rozum, takže bych zkomplikovala tabákovým firmám to zaháčkovávání mladých duší. Tím by se omezilo kouření tak nějak samo. Už teď to celosvětově klesá.

A naprostá většina kuřáků chce přestat, ale nejde jim to, tak mají alespoň potřebu foukat ten karcinogenní kouře kolem sebe, aby si ostatní taky užili. Takže za omezení jsem vděčná.

inkakřivák
Extra třída :D 14550 příspěvků 22.09.18 14:00

Nulová tolerance drog a nulová tolerance alkoholu za volantem. A uzákonila bych školní uniformy.

Emimin7
Echt Kelišová 9371 příspěvků 22.09.18 14:06

Já bych bez sarkasmu zakázal veškeré škodlivé potraviny, alkohol, cigarety, auta, prostě vše, co škodí zdraví. A zároveň vše sledoval stylem 1984, aby lidi nemohli páchat trestnou činnost. Defakto mohli, ale byli by všude viděni, takže by si to nejspíš rozmysleli. Rovněž by to sloužilo ke sledování dodržování „nedovozu“ z černého trhu. Také jako antinatalista bych zakázal porody.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2040 příspěvků 22.09.18 14:09

Omezila bych alkohol. Ve Finsku se prodává pouze na OP, když naznají, že člověk pije více, nabídnou léčbu.

Lenka002
Závislačka 4640 příspěvků 22.09.18 14:09
@Emimin7 píše:
Já bych bez sarkasmu zakázal veškeré škodlivé potraviny, alkohol, cigarety, auta, prostě vše, co škodí zdraví. A zároveň vše sledoval stylem 1984, aby lidi nemohli páchat trestnou činnost. Defakto mohli, ale byli by všude viděni, takže by si to nejspíš rozmysleli. Rovněž by to sloužilo ke sledování dodržování „nedovozu“ z černého trhu. Také jako antinatalista bych zakázal porody.

Ty jsi drsňák :)

Emimin7
Echt Kelišová 9371 příspěvků 22.09.18 14:14
@Lenka002 píše:
Ty jsi drsňák :)

Ještě jsem zapomněl na zákaz veškerých sportů, při kterých může dojít ke zranění. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >