Reklama

Problém se spolužačkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 20:47
Problém se spolužačkou

Vím že to jsem úplně nepatří ale tak aspoň něco pro odlehčení. Jentak věk 15.
Zdravím,
Jsem ve třídě s jednou holkou, je pěkná ale i chytrá ale poslední dobou se s ní snažím bavit nebo celkově flirtovat. Už jsem pár delších vztahů měl ale nevím jak tady. Už tak před měsícem mi její kamarádka řekla(na instagramu měla anketu a odpověděl jsem že by mi nevadilo s ní chodit) a prý z toho byla strašně nadšená ale sama mi to neřekla, k tomu se teď s ní žádná z její kamarádek nebaví a zajímá mě proč, ale poslední dny se semnou baví a vždycky když se něčemu zasměju nebo řeknu nějakou nevtipnou blbost tak se vždycky zasměje, z minulých vztahů už vím co to tak znamená ale i tak bych se jí rád zeptal buď jestli se jí líbím a nebo jestli by semnou chtěla chodit ale zatím se jentak někdy bavíme tak aby to nebylo unáhlené. Tak bych chtěl poprosit o nějakou radu aby to nebylo trapný a nebo jestli se dál s ní bavit nebo se jen zeptat jestli se jí líbím atd. Díky moc za pomoc :D

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 2818 příspěvků 21.09.18 20:52

Z minulých vztahů? :D

Helileli
Závislačka 2848 příspěvků 21.09.18 20:53

Když mě bylo 15, tak se chodilo na rande. Dotyčný se dotyčné zeptal, jestli by šla do kina, když řekla ano, nechal ji vybrat film, zacvakal lístky. A když se šlo z kina, bylo o čem povídat.
Doporučuju to zkusit postaru - pozvat ji někam. Jo a není to trapný. A ani není trapný být odmítnutý. To se v životě zkrátka stává.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 21.09.18 20:53
@rozand píše:
Z minulých vztahů? :D

A jak pěkně píše, že?

Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 31017 příspěvků 21.09.18 20:56
:mrgreen: :mrgreen:

Elishka1
Závislačka 2644 příspěvků 21.09.18 20:58

co znamena par delších vztahů? kdy jsi zacal? :)

GirlsNick
Kecalka 284 příspěvků 21.09.18 21:05

No, tak holky :-) je mu 15 a dnešní doba je zlá. :D
Co kdybysme Casanovi zkusily dát pár rad místo posměšků, hm? :kytka:

Někam jí pozvi, jako se to dělalo dřív! Kino, park, jídlo nebo na nějaké zajímavé místo. Zkus být originální a něčím ji překvap, podle její reakce už poznáš jestli to s Tebou myslí vážně nebo jsi jen kámoš :mavam:

NikčaTrub
Stálice 53 příspěvků 21.09.18 21:14

v dnešní době sociálních sítí bych začala asi nějakýma zprávama, zajímej se ot o, jak se má, co dělá, ale zase ne až moc aktivně, at to nevypadá jako když sedeíš u pc a čekáš kdy se připojí, uvidíš, jestli ti bude nadšeně odepisovat nebo si zprávu přečte a odepíše za půl dne, zkus jí nabídnout, že jí po škole doprovodíš domů, nebo k busu,a uvidíš reakci , DRŽÍM PALCE :palec: :palec: :palec: :potlesk: :potlesk: :dance:
P.S na první velkou středoškolskou lásku nikdy nezapomeneš, tak se snaž :srdce: :srdce: :srdce:

X_Cassiopea
Stálice 93 příspěvků 21.09.18 21:19

Ahoj, už je to delší dobu co mi bylo 15, ale trapný by bylo kdyby ses jí zeptal jestli se jí líbíš. Spíš jí řekni, že se ona líbí Tobě. Nebo se prostě zeptej, jestli by s Tebou někam nešla. Věř mi, že jestli si na Tebe myslí, je úplně jedno jak, ale musíš začít. Pamatuju si, že jsem dostala i pár originálních vzkazů když se kluci styděli se vyjádřit a dodnes vzpomínám na jednoho co mi napsal básničku. Držím palce

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 34 inzerátů 21.09.18 21:31

Co znamená „delších vztahů“? Čárky ve větách by dost pomohly srozumitelnosti textu, to jen pro případ, že bys jí psal…
Hlavně se jí neptej, jestli se jí líbíš. Prostě ji někam pozvi, řekni jí, že ji to sluší… :*

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10877 příspěvků 21.09.18 21:57
@Anonymní píše:
Vím že to jsem úplně nepatří ale tak aspoň něco pro odlehčení. Jentak věk 15.
Zdravím,
Jsem ve třídě s jednou holkou, je pěkná ale i chytrá ale poslední dobou se s ní snažím bavit nebo celkově flirtovat. Už jsem pár delších vztahů měl ale nevím jak tady. Už tak před měsícem mi její kamarádka řekla(na instagramu měla anketu a odpověděl jsem že by mi nevadilo s ní chodit) a prý z toho byla strašně nadšená ale sama mi to neřekla, k tomu se teď s ní žádná z její kamarádek nebaví a zajímá mě proč, ale poslední dny se semnou baví a vždycky když se něčemu zasměju nebo řeknu nějakou nevtipnou blbost tak se vždycky zasměje, z minulých vztahů už vím co to tak znamená ale i tak bych se jí rád zeptal buď jestli se jí líbím a nebo jestli by semnou chtěla chodit ale zatím se jentak někdy bavíme tak aby to nebylo unáhlené. Tak bych chtěl poprosit o nějakou radu aby to nebylo trapný a nebo jestli se dál s ní bavit nebo se jen zeptat jestli se jí líbím atd. Díky moc za pomoc :D

Pozvi ji do kina, vem ji za ruku a ono jí to dojde.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10877 příspěvků 21.09.18 21:58
@Kobliha51 píše:
A jak pěkně píše, že?

Toto bude za tři roky maturovat :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >