Problém se spolužačkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 20:47
Problém se spolužačkou

Vím že to jsem úplně nepatří ale tak aspoň něco pro odlehčení. Jentak věk 15.
Zdravím,
Jsem ve třídě s jednou holkou, je pěkná ale i chytrá ale poslední dobou se s ní snažím bavit nebo celkově flirtovat. Už jsem pár delších vztahů měl ale nevím jak tady. Už tak před měsícem mi její kamarádka řekla(na instagramu měla anketu a odpověděl jsem že by mi nevadilo s ní chodit) a prý z toho byla strašně nadšená ale sama mi to neřekla, k tomu se teď s ní žádná z její kamarádek nebaví a zajímá mě proč, ale poslední dny se semnou baví a vždycky když se něčemu zasměju nebo řeknu nějakou nevtipnou blbost tak se vždycky zasměje, z minulých vztahů už vím co to tak znamená ale i tak bych se jí rád zeptal buď jestli se jí líbím a nebo jestli by semnou chtěla chodit ale zatím se jentak někdy bavíme tak aby to nebylo unáhlené. Tak bych chtěl poprosit o nějakou radu aby to nebylo trapný a nebo jestli se dál s ní bavit nebo se jen zeptat jestli se jí líbím atd. Díky moc za pomoc :D

Reakce:
rozand
Závislačka 3389 příspěvků 21.09.18 20:52

Z minulých vztahů? :D

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 3040 příspěvků 21.09.18 20:53

Když mě bylo 15, tak se chodilo na rande. Dotyčný se dotyčné zeptal, jestli by šla do kina, když řekla ano, nechal ji vybrat film, zacvakal lístky. A když se šlo z kina, bylo o čem povídat.
Doporučuju to zkusit postaru - pozvat ji někam. Jo a není to trapný. A ani není trapný být odmítnutý. To se v životě zkrátka stává.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16911 příspěvků 21.09.18 20:53
@rozand píše:
Z minulých vztahů? :D

A jak pěkně píše, že?

Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 32941 příspěvků 21.09.18 20:56
:mrgreen: :mrgreen:
Elishka1
Závislačka 2780 příspěvků 21.09.18 20:58

co znamena par delších vztahů? kdy jsi zacal? :)

GirlsNick
Kecalka 403 příspěvků 21.09.18 21:05

No, tak holky :-) je mu 15 a dnešní doba je zlá. :D
Co kdybysme Casanovi zkusily dát pár rad místo posměšků, hm? :kytka:

Někam jí pozvi, jako se to dělalo dřív! Kino, park, jídlo nebo na nějaké zajímavé místo. Zkus být originální a něčím ji překvap, podle její reakce už poznáš jestli to s Tebou myslí vážně nebo jsi jen kámoš :mavam:

NikčaTrub
Stálice 62 příspěvků 21.09.18 21:14

v dnešní době sociálních sítí bych začala asi nějakýma zprávama, zajímej se ot o, jak se má, co dělá, ale zase ne až moc aktivně, at to nevypadá jako když sedeíš u pc a čekáš kdy se připojí, uvidíš, jestli ti bude nadšeně odepisovat nebo si zprávu přečte a odepíše za půl dne, zkus jí nabídnout, že jí po škole doprovodíš domů, nebo k busu,a uvidíš reakci , DRŽÍM PALCE :palec: :palec: :palec: :potlesk: :potlesk: :dance:
P.S na první velkou středoškolskou lásku nikdy nezapomeneš, tak se snaž :srdce: :srdce: :srdce:

X_Cassiopea
Stálice 91 příspěvků 21.09.18 21:19

Ahoj, už je to delší dobu co mi bylo 15, ale trapný by bylo kdyby ses jí zeptal jestli se jí líbíš. Spíš jí řekni, že se ona líbí Tobě. Nebo se prostě zeptej, jestli by s Tebou někam nešla. Věř mi, že jestli si na Tebe myslí, je úplně jedno jak, ale musíš začít. Pamatuju si, že jsem dostala i pár originálních vzkazů když se kluci styděli se vyjádřit a dodnes vzpomínám na jednoho co mi napsal básničku. Držím palce

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 22 inzerátů 21.09.18 21:31

Co znamená „delších vztahů“? Čárky ve větách by dost pomohly srozumitelnosti textu, to jen pro případ, že bys jí psal…
Hlavně se jí neptej, jestli se jí líbíš. Prostě ji někam pozvi, řekni jí, že ji to sluší… :*

Russet
Extra třída :D 12158 příspěvků 21.09.18 21:57
@Anonymní píše:
Vím že to jsem úplně nepatří ale tak aspoň něco pro odlehčení. Jentak věk 15.
Zdravím,
Jsem ve třídě s jednou holkou, je pěkná ale i chytrá ale poslední dobou se s ní snažím bavit nebo celkově flirtovat. Už jsem pár delších vztahů měl ale nevím jak tady. Už tak před měsícem mi její kamarádka řekla(na instagramu měla anketu a odpověděl jsem že by mi nevadilo s ní chodit) a prý z toho byla strašně nadšená ale sama mi to neřekla, k tomu se teď s ní žádná z její kamarádek nebaví a zajímá mě proč, ale poslední dny se semnou baví a vždycky když se něčemu zasměju nebo řeknu nějakou nevtipnou blbost tak se vždycky zasměje, z minulých vztahů už vím co to tak znamená ale i tak bych se jí rád zeptal buď jestli se jí líbím a nebo jestli by semnou chtěla chodit ale zatím se jentak někdy bavíme tak aby to nebylo unáhlené. Tak bych chtěl poprosit o nějakou radu aby to nebylo trapný a nebo jestli se dál s ní bavit nebo se jen zeptat jestli se jí líbím atd. Díky moc za pomoc :D

Pozvi ji do kina, vem ji za ruku a ono jí to dojde.

Russet
Extra třída :D 12158 příspěvků 21.09.18 21:58
@Kobliha51 píše:
A jak pěkně píše, že?

Toto bude za tři roky maturovat :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >