Názor na Rekvalifikaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Otazkar
Povídálka 27 příspěvků 22.09.18 21:11
Nazor na Rekvalifikaci

Hodne vidam reklamy kup za 50 000 naucime te nejlepsim IT v CR rsp. je tam nejaka propojenost s UP. Opravdu se to vyplati risknout ci jsou lepsi nabidky zadarmo na uradu prace? A da se neco takoveho delat v kraji Vysocina je to vubec dobra cesta?

Reakce:
NikčaTrub
Stálice 72 příspěvků 22.09.18 22:12

no já tě nevím, mám rk od pracáku, pracovník v sociálních službách, tenkrát nebylo moc z čeho vybírat, ale jsem přesvědčená že je mi to k prdu, nikdy bych to dělat nechtěla a nebudu, jde o to jaké máš vzdělání a v čem by jses chtel-la zdokonalit :think:

Martassek
Kecalka 399 příspěvků 22.09.18 22:26

Manžel si udělal IT kurz, který je přímo na VŠ Báňská v Ostravě. Cena kolem 30 000, možnost proplacení ÚP. Denní studium cca 5 měsíců. Nyní pracuje u velké IT firmy za moc hezký plat a do budoucna to vypadá skvěle… Pokud k tomu máte vztah, běžte do toho. IT technologie jsou budoucnost a peníze se tam točí krásné.

kristyn.g
Závislačka 3109 příspěvků 22.09.18 23:00

@Martassek mužu ze zeptat co má za školu? Asi má maturitu ze? Přemýšlíme o manzelove rekvalifikaci, má jen výuční list na obchodníka :-/ dělá řidiče MHD ale už ho to štve a chce dělat něco jiného… Ale nevíme co a jaky obor rekvalifikace je dnes uplatnitelny a žádaný…

Martassek
Kecalka 399 příspěvků 22.09.18 23:45

@kristyn.g Má maturitu, ale úplně jiný obor. Ovšem je pravda, že k počítačům a moderní technogii tíhnul vždy. Nejsem si jistá jaké vzdělání bylo podmínkou pro přijetí na kurz, musela bych se manžela zeptat. Ale pokud vím, tak si toto vzdělání doplňují i bývalí horníci a ti určitě mají spíše vyučení. Jinak z technických oborů jsou teď velmi žádaní svářeči. Také jsme o tom uvažovali, ale můj muž je přeci jen více hlavou, než rukama… :lol:

nostress
Extra třída :D 14661 příspěvků 23.09.18 09:52
@Martassek píše:
@kristyn.g Má maturitu, ale úplně jiný obor. Ovšem je pravda, že k počítačům a moderní technogii tíhnul vždy. Nejsem si jistá jaké vzdělání bylo podmínkou pro přijetí na kurz, musela bych se manžela zeptat. Ale pokud vím, tak si toto vzdělání doplňují i bývalí horníci a ti určitě mají spíše vyučení. Jinak z technických oborů jsou teď velmi žádaní svářeči. Také jsme o tom uvažovali, ale můj muž je přeci jen více hlavou, než rukama… :lol:

Pokud ho baví programování, pak bych mu ten kurz doporučila.V IT by se mohl velmi dobře uplatnit.

Váš příspěvek
Reklama