Menstruační bolesti, ms však nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 18:45
Menstruační bolesti, ms však nikde

Jsem po revizi kvůli ZT v 7tt, přestalo bít srdíčko :( Už je 6 týdnů po zákroku, teď běží sedmý. Doktorka mi řekla, že se má ms objevit do 4-6 týdnů. Nepřišla. Dneska ráno začaly menstruační bolesti, ale ms nikde. Předtím vždy když začaly, hned se to spustilo.
Máte někdo podobné zkušenosti? :think:

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11470 příspěvků 13.01.19 20:36

Dobrý den,
moc mě mrzí, čím jste prošla. :( Koukám, že jste psala před třemi dny - jak to vypadá, objevila se už menstruace? Případně doporučím kouknout do starších témat, určitě se tam už probíhá diskuze na podobné téma (dole na stránce Další podobná témata podle názvu).

Držím palce,
Monika :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 12:45
@admin píše:
Dobrý den,
moc mě mrzí, čím jste prošla. :( Koukám, že jste psala před třemi dny - jak to vypadá, objevila se už menstruace? Případně doporučím kouknout do starších témat, určitě se tam už probíhá diskuze na podobné téma (dole na stránce Další podobná témata podle názvu).Držím palce,
Monika :srdce:

Dobrý den, neobjevila. Dneska jsem jela k doktorce, zjistila, že po revizi se tam udělala nějaká dutinka a v ní se držela krev. Takže mi to zkoušela přes čípek propíchnout ( šílená bolest) říkala, že se to podařilo a měla by se dnes rozjet normálně ms. Zatím čekám :nevim: Děkuji, určitě mrknu :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >