Měření teploty - rektálně x bezdotykově

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.03.18 16:30
Měření teploty - rektálněxbezdotykově

Ahoj, doma jsem dceři (3měsíce) měřila rektálně teplotu. Po odečtu 0,5 stupně měla 36,9 stupně, potom jsme šli k doktorce, ta ji měřila bezdotykovým teploměrem a naměřila 37,4 stupňů. Je možné, že teploměry měří tak rozdílně?

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2861 příspěvků 17.03.18 16:37

Jo, je to možné zvlášť bezdotykové teploměry umí naměřit na stejném místě v rozmezí dvou minut teplotu o 1-2 stupně jinou. Ale taky je možné že než jste došli k doktorce tak teplota vyskočila. U kojence jsem vždycky měřila v zadečku, u batolete se mi nejlíp osvědčil teploměr do ucha.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama