Metřík do mailu

2619
14.6.06 15:44

Metřík do mailu

Ahojky,

prosla jsem snad vsechny diskuze s metrikama, ale nikde jsem nenasla odpoved, jak dostat metrik do podpisu v mailu.

Neco jsem zkousela, ale metoda pokusu a omylu mi nevysla :roll:

Poradite nekdo prosim?

Diky moc!

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1983
14.6.06 15:48

Ahoj
když děláš metřík, vyjedou ti nakonci tři kódy - jeden (bb code) vkládáš sem a u jednoho bývá napsáno že je i do e-mailu.
Tak ten zkopíruješ.

Nevím jakého e-mailového klienta používáš (Outlook Expres, Mozilla, apod.) ale v každém můžeš někde přednastavit podpis … No a do toho přednastavenýho podpisu vložíš ten kód.
A mělo by to fungovat.

Kdyžtak písni co používáš, zkusím se na to podívat detailněji. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
14.6.06 16:05

No to jsem prave zkousela, do seznamu i do outlooku.. vkladala jsem tam ten html kod. Ale ukazalo se mi to jen jako text a ne jako obrazek. Proto se ptam, asi je tam nejaky skryty figl.

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1028
14.6.06 16:21

Někde se dá v mailovém klientu nastavit jestli se to má poslat jako text nebo jako html. Já teď bohužel nejsem u sebe a manželovi se v mailu hrabat nebudu (jako rozumná žena). Vím, že se mne to na to někdy ptalo jestli to má poslat jako html nebo text. Jen malé upozornění, ten metřík se zobrazí jen když jsi on-line. Tz. když se někdo připojí modemem stáhne poštu, pak se odpojí a začne si prohlížet poštu tak metřík neuvidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
14.6.06 16:36

To odesilat jako html mam taky nastavene. :roll:

Tak ja nad tim budu jeste dal koumat :?

Diky moc za rady!!!

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1028
14.6.06 16:52

Tak mi to nedalo a přehlásila jsem se, abych to mohla vyzkoušet a hlásím, že jsem zvítězila. Mám Outlook Expres. Jelikož mám na ploše furt okénko s metříky, na který se musel napsat soubor, tak jsem ten soubor zkusila připojit jako podpis a funguje to. Jak se má napsat ten soubor je napsáno na stránkách, kde jsem si dělala metříky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
14.6.06 17:04

Tak jsem to zkusila jeste cele znovu a pomohlo to :-)

Dokonce jsem ted na lilypie.com zjistila, ze je tam detailni popis toho, jak to do toho outlooku dostat :-)

Holky diky diky moc, manzel bude nadseny, az mu to ukazu :-)

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
19.6.06 20:29

img src=„http://b1.lilypie.com/fMqCp2.png“ alt=„Lilypie 1st Birthday Ticker“ border=„0“ width=„400“ height=„80“ />

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
941
21.6.06 18:19

zkousim svuj novy metrik :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
941
21.6.06 18:22

tak znovu zkousim :-)