Mexická bola - zkušenosti ??

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 13.12.17 15:48
Mexická bola - zkušenosti ??

Ahoj maminky :mavam:

Chci se zeptat má některá z vás zkušenosti z mexickou bolou pro těhotné? Někde jsem četla že je to účinný a dobrý šperk na bříško a miminko je potom v klidu ale nikde jsem nenašla žádný recenze přímo od nějáké maminky co s tím má zkušenosti tak se ptám tady :) moc děkuji za odpovědi :kytka:

Reakce:

scentini
Závislačka 3450 příspěvků 13.12.17 15:50

Mela jsem s dcerou, reagovala na ni. Nenosila jsem ji porad. Ted si ji koupim zas, pac tu puvodni nemuzu najit :,(

Currymatka
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 13.12.17 16:08

Tak zkušenost nemám, mám jí zatím jako ozdobu na zrcadle a čekám na to bříško :mrgreen:. Líbí se mi i jako šperk, takže i kdyby nakonec neměla žádný ekeft, tak těch 150ti korun utracených na Ali nelituju :)

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 13.12.17 16:27

@scentini A kde sis jí kupovala nebo budeš?:) Já koukala na stránku Fler.cz a docela je tam mají za hezké peníze :)

@Currymatka Určitě se brzy dočkáš :lol: jo je to krásný šperk :)

Maki96
Kecalka 161 příspěvků 1 inzerát 13.12.17 17:16

Já mám taky z Ali asi za 60,– tak uvidíme jestli to bude mít efekt, ale i tak vypadá hezky a cinká příjemně :mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 13.12.17 18:11

@Maki96 Ta je moc hezká :palec: jen když já neumím přes ten Ali vůbec objednávat :think:

Currymatka
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 13.12.17 18:36

Už je zaděláno :pankac: :mrgreen: Teď jen počkat na jaro a bude :mrgreen:
Taky večer nafotím, jestli si vzpomenu…

scentini
Závislačka 3450 příspěvků 13.12.17 20:58

@Petruna21 mela jsem ruzovou s ornamentama. Stala me asi 600, dcers si sni casto hrala tak se asi nekde zakutalela. Jeste nemam vybrabnou zadnou.

tulipán
Závislačka 3302 příspěvků 13.12.17 23:52

Me to lezlo na nervy. Dostala jsem nejakou fajnovou od muze a byl cely nestastny, ze ji nechci nosit. Vsude mi zavazela a bimbala. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >