Reklama

MHD v Rakovníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rygel
Nováček 10 příspěvků 18.01.17 19:25
MHD v Rakovníku

Hezký večer dámy,

prosím o radu, jak se v sobotu dopoledne v Rakovníku dostanu MHD od vlakového nádraží k nemocnici, na IDOSu jsem bohužel nic nenašla. Děkuji.

Reklama

Reakce:

jirik9
Povídálka 43 příspěvků 18.01.17 19:34

Idos najde ale jenom kus - musíš napsat odkud - Rakovník aut (autobusové nádraží - je hned pod vlakovým), do rakovník čs. legií - to je asi v polovině cesty, víc toho v sobotu nejezdí

jirik9
Povídálka 43 příspěvků 18.01.17 19:36

Anebo ještě vlak z nádraží v 8:49 na zastávku Rakovník západ, ale je to taky jenom půlka cesty

Rygel
Nováček 10 příspěvků 18.01.17 19:47

@jirik9 Děkuji! Zadala jsem hledání od Rakovník, aut. st. do Rakovník, S. K. Neumanna a nic to nenašlo :(

jirik9
Povídálka 43 příspěvků 18.01.17 19:50

S. K. Neumanna je jinde, ale když zadáš nem.(nabídne to nemocnice) - tak to taky nic nenajde - v sobotu toho moc nejezdí

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama