Míchání UM?

225
7.11.17 09:51

Míchání UM?

Ahoj, myslite, ze nevadi smichat Hipp bio combiotik a hipp ar? Ten ar je strasne hustej…diky jestli mate zkusenosti. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2251
7.11.17 09:56

Určitě nevadí, ale ten AR je myslím protiblinkací, že? Tak to možná pak nebude mít takový účinek. Ale určitě to problém není. Já jsem střeba míchávala tayk dva typy UM, normální a k tomu jsem přidávala jednu odměrku na citlivé bříško, kde byly nějaké probiotika navíc. A když bylo mimčo větší, tak jsem míchala dohromady i dvě značky, levnější a dražší. Aby měl to, co je v té dražší, ale abych i trošku ušetřila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
7.11.17 09:59

@vtipna kup si Nutriton, je to jednodušší než kupovat dvě UM a hustotu si naladiš dle svého :D jinak to nevadí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Marie432875
7.11.17 10:49
@vtipna píše:
Ahoj, myslite, ze nevadi smichat Hipp bio combiotik a hipp ar? Ten ar je strasne hustej…diky jestli mate zkusenosti. :)

Pokud je obojí hipp, vadit by to nemělo. Ja takto míchám sunar complex se sunarem ar/ac. Samotný klasicky sunar mi vyblije a kdyz dávám jen ar/ac, tak po nem hrozne často kaka, jelikož ten je i na zacpu. Což by ani tak nevadilo, ale pomer 1:1 je optimální ve vsech směrech :lol: (i pro moji peněženku ;) )

• Citovat
  • Nahlásit
6529
7.11.17 11:04
@vtipna píše:
Ahoj, myslite, ze nevadi smichat Hipp bio combiotik a hipp ar? Ten ar je strasne hustej…diky jestli mate zkusenosti. :)

Kup cumlík s větší díííírkou… :nevim:
Namícháním s něčím řidším to nebude asi mít ten správný protiblinkací efekt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat