Můžu změnit UM?

2.11.17 20:21

Můžu změnit UM?

Ahoj holky…

Chci se poradit. Mám doma dvoutýdenní mininko a od začátku jsme bohužel na UM…Používáme Nutrilon HA ale přijde mi a jsem o tom celkem i přesvědčena že mu prostě nestačí, nezasytí…Tak bych se chtěla zeptat jestli můžu změnit třeba na HIPP nebo BEBU (na tyhle dva jsem četla asi nejlepší recenze) nebo se mám prvně poradit s doktorkou? A pokud máte některé taky miminka na UM a jste s nějakou určitou značkou spokojená tak dejte vědět…Předem díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10323
2.11.17 20:23

Určtitě zkusit Hipp :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.17 20:32

@Ketris Děkuji :kytka: zkusíme :) a nevíš jestli se mám první poradit s doktorkou? Nebo ho můžu změnit hned?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
2.11.17 20:34

@Markét_CzechGirl Když jsem měnila UM, změnila jsem je sama bez konzultace s MUDr. Já zase pěju chválu na Hami, ale je to kus od kusu. Každému dítku sedí něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15025
2.11.17 20:35
@Markét_CzechGirl píše:
@Ketris Děkuji :kytka: zkusíme :) a nevíš jestli se mám první poradit s doktorkou? Nebo ho můžu změnit hned?

Jestli nemá mimi zdravotní problém tak můžeš hned. Pomalu vždy nahradit jednu dávku novým UM. Je ještě maličké tak vám to bude pár dní trvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4566
2.11.17 20:35

Za mě jedině sunar je dobrý chutný vyzivny a levný, radit se nemusíš s nikým je to tvé dítě, jen bych ji to na další poradne řekla ze si udelala změnu UM

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2692
2.11.17 20:39

Za mě Bebivita, mala krasne pribira, zasyti a chutna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
927
2.11.17 20:40

Ahoj, my sli z porodnice s bebou, bolelo brisko. Zmenili jsme na Hipp, bez porady s lekarkou. Ze zacatku dobry, ale nazasytil, musela jsem davat vic. A posledni tyden pribral po Hippu jen 40g, takze nam nestaci. Ted jsme treti den na Sunaru, malemu chutna. Jeste uvidime, co kakani. Je nam 6 tydnu. @Markét_CzechGirl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.17 20:49

Děkuji holky :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.17 21:00

A ten Sunar používáte jaky? Normálně klasický ten Sunar Complex 1? A zasytil vaše mrňousky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
2.11.17 21:01
@Markét_CzechGirl píše:
Ahoj holky…Chci se poradit. Mám doma dvoutýdenní mininko a od začátku jsme bohužel na UM…Používáme Nutrilon HA ale přijde mi a jsem o tom celkem i přesvědčena že mu prostě nestačí, nezasytí…Tak bych se chtěla zeptat jestli můžu změnit třeba na HIPP nebo BEBU (na tyhle dva jsem četla asi nejlepší recenze) nebo se mám prvně poradit s doktorkou? A pokud máte některé taky miminka na UM a jste s nějakou určitou značkou spokojená tak dejte vědět…Předem díky

zkouseli jsme snad vsechny ale nakonec jsme se vratilu ke klasickemu Nutrilonu ;) urcite muzes zkusit jine ale vzdy pri tech zmenach tak pockej az se vykaka - zda kadi v pohode a neblindí ti prcek ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
927
2.11.17 21:20

Jj complex, vcera jedl kolem 8 vecer, pak usnul a vzbudil se rano v pul 7. Jinak dneska v Lidlu jsem videla modrej Sunar Standard. Budis mimco ve stejnou dobu kazdy den? @Markét_CzechGirl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.17 21:25

@mayunka Děkuji..koupila bych ten Complex.. a kolik je malému? Jestli se můžu zeptat… Nebudím..v noci ho nechávám spinkat ale většinou se sám vzbudí po těch 3 hoďkach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.17 21:30

@Markét_CzechGirl A co neco bez palmovyho tuku? Babybio je top kvalita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
927
2.11.17 21:34

Nam je sest tydnu. Taky jime tak nejak pravidelne, ale prave se to odviji od toho, v kolik se vzbudi, jestli v 5 nebo v 7… A pak je to cely posunuty.. @Markét_CzechGirl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama