Ovulace po mikro-potratu

Anonymní
8.4.10 18:24

mikro-potrat

Ahojky,
holky poraťe mi prosím,jak je ovulka po mikro-potratu ??? měla přít ms,spoždění a 9 den silná ms,tak kdy vlastně mám ovulku a ms mám počítat od dedne co přišla ta opožděná ? nebo svou normální ?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14431
8.4.10 19:24

MS počítej odedne kdy ti přišla ta zpožděná a ovulace by měla přijít uplně normálně jak ji máš normálně.Já měla mikropotrat v unoru a v březnu jsem otěhotněla :) říká se,že je po tom mikropotratu jak pohnojíno,tak tfuj tfuj ať se ti taky povede!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.10 19:36

děkujuuuuuuuuuu moc :-) no já měla dostat ms 6 března,dostala jsem ji až 14 březná 18-19 jsme jen mírně špinila a snaženíčko právě proběhlo takhle brzy toho 18-19,ale skoro vůbec žádný špinění …jen mírně,po styku snad a pak druhej den asi jednou. a pak proběhlo snaženíčko až 21 den (od toho 14) a teď mám teda růžové kalhotky :oops: :-D a příde mi,že jsem zašpinila,tak nevím jestli to mohlo vyjít a to mám ms dostat až za tři dny :nevim:
děkuju mooooooooc

• Nahlásit
  • Citovat
6266
8.4.10 20:08

Ahoj, napisu ti vlastne to same. Pocitej to od te zpozdene. Ja mela mikropotrat v lednu a od unora jsem zase tehotna :-) . Tfuj, tfuj, drzim ti palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.10 20:19

děkuju holky moc děkuju :huban:
můžu ještě dotaz ? jak se mikro-potrat projevuje ? já k dr šla až pozdě na ultrazvuku už nic a krev taky ne,ale bavily jsme se o tom :-( jinak spožděná ms jak jsem psala,pak ms přišla,bylo mi šíleně zle,byla jsem zelené,návaly horka,na zvracneí,fakt zle,jinak ms nebyla nijak zvláštní silná jako vždy,ale kratší.Ale holky podbřišek fakt bolel,někdy mi tam píchlo a od toho břicha sem cítila,že fakt zle..
a poslední otázka myslíte,že bych mohla otěhotnit v ty dny co jsem psala ? je ta možnost :-( jindy to nešlo :-( děkuju mooooc!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.4.10 20:20

teredes: tak to moc štěstíčka :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
14431
9.4.10 06:38

Anonymní,já jsem měla pozitivních 5 těhu testů které postupně slábly,v pátek bylo hcg 3 a v pondělí jsem to dostala,ms jsem měla zpožděnou pouze o 2dny.Ms přišla hoooodně bolestivá,bolelo mě břicho a v zádech,přišlo mi že mám i jakoby kontrakce,vzala jsem si okamžitě brufen a pak už dobrý.První den byla ms silnější a pak už normální jako vždy.Já ten cyklus začla užívat gynex takže ovulka mi přišla dřív jak předchozí měsíce už 16dc a zadařilo se a teď čekám zda se objeví na utz srdíčko.
Pokud počítám u tebe tak ty PM 14.3 a snažení 18,19.3 a pak 21.3??To máš snažení jen na začátku cyklu??To je brzy na ovulaci ne?Pak už jste se nesnažili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.10 10:02

Tracy : tak ti přeji také mnoho štěstí,aby vše vyšlo tak jak mělo a děkuji,že jsi můj příspěvek nepřešla a věnovala jsi svou zkušenost.
Já takhle měla jsem dostat ms 6března dostala jsem ji až 14 března stím,že teda silnou asi tři dny a pak jen špinění,bylo mi teda hrozně,na zvracení,šílený fakt…Testy byly pozitivní a pak ta poslední byla také nejslabší.hcg sem asi po třech dnech ms měla 2,33.toho 18-19 proběhlo snažení a o týden později jsem omarodila a dostala kvasinky.(takže snažení ani proběhnout nemohlo :-( ) a pak rpoběhlo až toho 3-4 dubna :-( , takže tak nějak .. nejhorší je,že vím,že to byl asi plodný měsíc,ale já jsem fakt nemohla nešlo to :-(zkoušely jsme to,ale fakt to nešlo , protože mě to dost bolelo nu :-(

• Nahlásit
  • Citovat
14431
9.4.10 13:54

ty jo já taky dostala kvasinky tento cyklus :-? už jsem byla těhu a čekala jsem jestli se mi objeví ty dvě čárky nebo ne než si něco vemu.Pokud snažení nevyšlo teď tak určo vyjde příště,držím moc palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.10 13:59
Tracy píše:
ty jo já taky dostala kvasinky tento cyklus :-? už jsem byla těhu a čekala jsem jestli se mi objeví ty dvě čárky nebo ne než si něco vemu.Pokud snažení nevyšlo teď tak určo vyjde příště,držím moc palce!

děsný kvasinky viď ? :-) hrozný já stím bojuju i partner teda,to odemě chytil :oops: protože jsme uprostřed cyklu to zkoušely,ale nedodělaly jsme to :oops: pze mě to bolelo :cry:
teď už to přechízí,dobře,tak snad se toho zbavím úplně,tak ať jsi taky brzy v pořádku a děkuju moc,snad to vyjde ten příští,mám to dostat do víkendu tak uvidím. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
14431
9.4.10 17:10

já už to mám dobrý,dr. mi dal gynopevaryl a za 3 dny byl pokoj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.10 18:19
Tracy píše:
já už to mám dobrý,dr. mi dal gynopevaryl a za 3 dny byl pokoj :)

fakt tak to já taky dostala teda léky,ale beru je první den (od včera) na noc,snad to taky přejde…
no kéžby za chvíli přišlo i něco jiného :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
345
4.1.14 07:08

@Tracy Ahoj, našla jsem tvůj příspěvek, chtěla jsem se zeptat, taky jsem včera prodělala mikropotrat, já jsem měla HCG 22,2, ale bohužel. Před tím jsem brala gynex, mám s tím pokračovat, nebo radši ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama