Milenka partneta

Anonymní
5.8.21 16:31

Milenka partneta

Dobrý den, jaký byste měly názor na to kdyz vás partner po vaší partnerské krizi udržuje stále kontakt s jeho milenkou a to tak že ona mu píše, přijede za ním do práce, nechá ho hlídat její dceru. Přitom jsem mu řekla že nehodlám pěstovat nějaké nadstandardní vztahy a kamarádit se s ní dal ikdyž to byla dřív naše společná kamarádka. Udělá se mi šatně když k němu přijedu do práce a ona je tam. Prostě se že éru a jdu pryč a on mi pak volá že jsem nemusela odcházet, že ona hned po mě odešla… No tak kde to jsme… Nevím jestli jsem vadná že toto neprekousnu a nezůstanou tam natruc ale prostě když ji potkám u něj udělá se mi tak zle že odcházím…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.8.21 16:39

Ten pocit uz neprejde, stvat te to bude porad. Tohle bych neprekousla. Skoncilo to vubec? Tak jeste ze ji nezapira

• Citovat
  • Nahlásit
319
5.8.21 16:44
@Anonymní píše:
Dobrý den, jaký byste měly názor na to kdyz vás partner po vaší partnerské krizi udržuje stále kontakt s jeho milenkou a to tak že ona mu píše, přijede za ním do práce, nechá ho hlídat její dceru. Přitom jsem mu řekla že nehodlám pěstovat nějaké nadstandardní vztahy a kamarádit se s ní dal ikdyž to byla dřív naše společná kamarádka. Udělá se mi šatně když k němu přijedu do práce a ona je tam. Prostě se že éru a jdu pryč a on mi pak volá že jsem nemusela odcházet, že ona hned po mě odešla… No tak kde to jsme… Nevím jestli jsem vadná že toto neprekousnu a nezůstanou tam natruc ale prostě když ji potkám u něj udělá se mi tak zle že odcházím…

Nejseš divná, že ti to vadí…spíš mi přijdeš, nechci se tě dotknout, ale divná, že mu to trpíš… Najít je spolu v práci se asi neudržím - jí by jedna přiletěla a on by už úplně skončil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.21 16:47

Ne to nezapira že tam je nebo byla, ale i tak mě to strašně štve. Člověka který mi zařídil peklo na světě prostě nechci vidět. Prý potřebuje něco od něj vytisknout nebo aby ji prezul pneu… To nevede k ničemu jinému než že mi s ní zase zahne. Co má za ním co lézt a proč ji neřekne ať jde jinam… Uz jsem mu to tolikrát řekla a nic

• Citovat
  • Nahlásit
356
5.8.21 17:00

To ti stojí za takové ponižování?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5910
5.8.21 17:07

To je partner nebo manžel? Máte spolu děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.21 17:11

Je to partner a máme spolu 2leteho syna

• Citovat
  • Nahlásit
4727
5.8.21 17:30

Ani náhodou! Tys s ním nezůstala jen za podmínky, že s ní přeruší VEŠKERÉ styky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1545
5.8.21 17:32

Nejdříve jsem četla milenka pantera. :D

Ale k tvému dotazu: ne, nejsi divná, tohle by vadilo každé.
A nemyslím si, že ho nechce znovu dostat do postele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2113
5.8.21 17:36

Promiň, ale přijde mi, že tvůj partner si tě ani trochu neváží. Má to dost na salámu. Takto chlap, který je rád, že vztah ustál jeho „přešlap“, fakt nevypadá :nevim: Ale samozřejmě neznám detaily, proč ta krize, jestli milenka byla řešení atd. Každopádně takto tě jen dál trápí, i když se tváří, že to je vyřešeno. Kdyby chtěl, zametl by s ní, aby mu do práce nechodila, a auto u něj nepřezouvala.

Příspěvek upraven 05.08.21 v 17:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5053
5.8.21 17:38

Ani náhodou bych jí nevyklízela pole, pokud bych ho tedy ještě považovala za víc než otce svého dítěte. A asi nedostal při tom zjištění nevěry pořádnej céres, když si tohle dovolí. Je to opravdu neúcta ze strany jich obou vůči Tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1079
5.8.21 17:39

Ja plne chapu, jak se citis.
Co kdyby sis vic dupla a jasne mu sdelila, ze jejich dalsi kontakt neakceptujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5053
5.8.21 17:43
@Leni_2019 píše:
Ja plne chapu, jak se citis.
Co kdyby sis vic dupla a jasne mu sdelila, ze jejich dalsi kontakt neakceptujes?

Tam musí už mít jasně připravenou variantu toho, co udělá, když jí řekne, že nepřeruší. Protože z toho, co píše, tak nějak vyplývá, že jemu je úplně jedno, jak se ona cítí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1079
5.8.21 18:07
@akavi píše:
Tam musí už mít jasně připravenou variantu toho, co udělá, když jí řekne, že nepřeruší. Protože z toho, co píše, tak nějak vyplývá, že jemu je úplně jedno, jak se ona cítí.

To ano. Proto to pisu jako otazku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5914
5.8.21 18:15

No, já jak se znám, bych se jí na místě zeptala, jestli si nechce najít jiného poskoka. A jeho bych se zaptala, jestli mu to není trapné.
A že je to od něj ubohé se s ní dál stýkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat