Milování v přírodě?

Smazaný anonym
1.4.17 20:49

Milování v přírodě?

Ahojte holky, potřebuju poradit zkušenosti, názory apod. Můj přítel se semnou chce milovat na louce v lese chce sex denně já moc ne. A už vubec ne v přirodě kde nas může někdo vidět :zed: jsem z toho nesva taky po mě chce striptyz já to nějak nemužu zkousnout co s tim jak to mate vy :nevim: Čim jinym ho potěšit :nevim:

• Citovat
  • Upravit

Reakce:

Doe_Jane
1.4.17 20:50

To je dotaz jak do Bravíčka :)) kolik ti je?

• Nahlásit
  • Citovat
10855
1.4.17 20:51

Kup mu kinder vajíčko :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1106
1.4.17 20:52

Dělej jen to, co ti je příjemný… :nevim:
Já bych na striptýz nepřistoupila, nejsem na to, je mi to nepříjemný. Na druhou stranu na milování v přírodě nic špatnýho nevidím. Když si najdete klidný místečko, může to být supr dobrodrůžo :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11468
1.4.17 20:54
@Anonymní píše:
Ahojte holky, potřebuju poradit zkušenosti, názory apod. Můj přítel se semnou chce milovat na louce v lese chce sex denně já moc ne. A už vubec ne v přirodě kde nas může někdo vidět :zed: jsem z toho nesva taky po mě chce striptyz já to nějak nemužu zkousnout co s tim jak to mate vy :nevim: Čim jinym ho potěšit :nevim:

poradím Ti jednu krásnou věc, nikdy v životě nedělej, to co Ti není vlastní a pak nikdy nebudeš takový věci řešit tady na foru:kytka: Já nevím, třeba pověz ho za ouška a hlavou dolu na třešni, třeba mu něco dojde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
1.4.17 20:56
@Lumius píše:
:mrgreen: :lol: voe
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1585
1.4.17 21:02
@Anonymní píše:
Ahojte holky, potřebuju poradit zkušenosti, názory apod. Můj přítel se semnou chce milovat na louce v lese chce sex denně já moc ne. A už vubec ne v přirodě kde nas může někdo vidět :zed: jsem z toho nesva taky po mě chce striptyz já to nějak nemužu zkousnout co s tim jak to mate vy :nevim: Čim jinym ho potěšit :nevim:

Nevidím na tom nic špatného, mně osobne to nevadí. Jestli se ti do toho nechce, nenuť se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.17 21:06

Vždy jsem se bránila sexu v přírodě. Až současnému příteli se to povedlo. Bylo to vzrušující. Taková rychlovka. Mohu jen doporučit. :oops: Dodnes na to vzpomínáme…

• Nahlásit
  • Citovat
11468
1.4.17 21:13
@Anonymní píše:
Vždy jsem se bránila sexu v přírodě. Až současnému příteli se to povedlo. Bylo to vzrušující. Taková rychlovka. Mohu jen doporučit. :oops: Dodnes na to vzpomínáme…

tak šup šup a vzít a rachejtle s vdolečky s sebou :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11042
1.4.17 21:15

Taky mám tento zažitek, bylo nám 15 a neměli jsem kam jinam jít, tak jsme vzali deku, bylo to fajn, ale postel je postel :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6185
1.4.17 21:34
@Lumius píše:

A co přírodní řízek? :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 21:34

A co je na tom? Už oschly meze… Na striptýz doporučuji dvojku vína na kuráž a předem si vybrat hudbu, která se ti líbí. Zkus Down in Mexico od Coasters. Hodně štěstí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 21:47

Dělej jen to, co ti je příjemné ;) Pokud tohle nechceš nedělej to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1792
1.4.17 22:04

Taky jsem v mladi zazila, byvaly pritel mel pak kliste na prirozeni. A moje mama zad jednou vypravela, jak s mym tatou se do toho dali a najednou nad nima stara babka a rika:Pomahej panbuh :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5736
1.4.17 22:16

Striptérku bych mu nedělala, ale sex v přírodě není špatný. Jako náctiletí jsme ho snad ani jinde nedělali :think: Pak přišlo období aut, bytů a pod…vytratila se ta lačnost. Docela bych si to zopákla :lol: Ráda vzpomínám na místa v přírodě, kde jsem měla sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama