Miluji dva?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 17:18
Miluji dva?

Ahoj/dobrý den. Příspěvek píšu anonymně, protože je to citlivé téma. Je tu jeden muž. Seznámili jsme se spolu před x lety v hospodě. Od začátku jsme si hodně rozuměli, náš vztah byl založen na sdílení společného času, myšlenek, sexu, dokonce jsme spolu i bydleli. Jako kamarádi (studentský byt). Nikdy jsme spolu oficiálně nechodili. Já si uvědomila, že k němu něco cítím, když začal chodit s mou kamarádkou. Přenesla jsem se přes to a zůstali jsme přátelé nadále. On se odstěhoval s přítelkyní pryč a vídali jsme se málo. Ale pouto přátelství tam bylo pořád. Každý jsme žili na jedné straně republiky. Já si po nějaké době našla muže, se kterým doposud jsem. Velká láska, ideální chlap, myšlenky, že je to ten pravý, plánování koupě domu atd. Po nějaké době tohoto vztahu se kamarád přestěhoval za novou přítelkyní zpět do našeho města. Všichni se pravidelně vídáme. Já s tím kamarádem trávím dost času sportem apd, rádi spolu zajdeme na pivo. Najednou jsme si začali povídat o tom, jak to bylo mezi námi kdysi, že jsme se vlastně milovali, ale neřekli to nikdy nahlas. A smáli se tomu. Jenže! Jsme spolu teď byli sami a on u mě přespal. A měli jsme sex. A byl to ten nejkrásnější a nejemotivnější zážitek v sexu za můj život. A já teď nevím, co se děje. Muže co mám co mam miluji, ikdyž mě štve, v poslední době na něm hledám chyby, ale i on na mě, měla jsem stresové období v práci, občas se hádáme, sex nám teď moc neklape, ale nic hrozného. A do toho mám myšlenky na kamaráda o tom, jestli nemáme být spolu, jestli neztrácíme čas se svými nynějšími partnery a akorát si to zase neumíme říct. On sám mi řekl, že nad tím taky někdy uvažuje. Jeslti bychom byli dobří partneři, protože se vlastně známe doslova v dobrém i v totálních sra*kach. Oba naše přátelství považujeme za velmi hluboké a čisté. Teď před tím, než se to stalo, jsme si hodně o nás povídali. Oba máme starost o toho druhého, aby se měl dobře v životě. Ze srandy vždycky říkáme, že máme takovou svou „lásku“. Nevím co mám dělat. K nevěře se rozhodně nepřiznám. Ale nevím zda to brát jako pobláznění, nebo co. Kamarádit s ním nepřestanu. Nejvíc mě děsí fakt, že mě netrápí výčitky…jsem hrozná. Stalo se to prosím někomu? :nevim: :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
radek9
Kecalka 202 příspěvků 20.03.19 17:35

Noooo co na to říct ? … od teď, po zbytek života si budeš jen říkat :

„Proč jsem si já nešťastná nevzala Pištu Hufnágla!“

Otázkou je, kdo bude Pišta … :) :)

jannina1
Závislačka 4477 příspěvků 20.03.19 17:47

A proc to spolu nezkusite? Pochopila jsem,ze jste oba bez zavazku tak vas nic nesvazuje ne?
Pokud je to tvoje zivotni laska tak do toho bezte :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 17:51

@jannina1 Právěže ne. Oba máme vztah delší dobu.Kdybychom byli sami, tak neváhám. Oba jsme si řekli, že cítíme, že pokud se nám jednou vztahy poserou, tak spolu skončíme.

jannina1
Závislačka 4477 příspěvků 20.03.19 17:55
@Anonymní píše:
@jannina1 Právěže ne. Oba máme vztah delší dobu.Kdybychom byli sami, tak neváhám. Oba jsme si řekli, že cítíme, že pokud se nám jednou vztahy poserou, tak spolu skončíme.

Bez zavazku jsem myslela bez deti.Takze jsou v tom i deti?

Takyjedna
Závislačka 4735 příspěvků 20.03.19 17:56

Toho prvního bych nechtěla - z toho, cos tu napsala, vypadá, že je nepěkně pragmatický - měli jste vlastně normální vztah, ale on si nechával zadní vrátka, zahnul ti vlastně při první příležitosti, a teď má ofiko přítelkyni a zahnul jí s tebou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 17:57

@jannina1 Jo tak to jsem špatně pochopila pardon. Děti nemáme. Jen si nějakou dobu budujeme vztah i co se týká bydlení, plánů na budoucnost, myšlenky na žádost o ruku apd. Takto jsem to myslela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 17:59

@Takyjedna My jsme náš vztah ale nikdy nedefinovali. A oba jsme měli i jiné sexuální partnery, když tohle probíhalo. Nicméně chápu, jak je to myšleno.

Lainaire8
Závislačka 2833 příspěvků 20.03.19 18:03

Pokud dokážeš v současném vztahu podvest, tak to asi fakt nemá význam v něm dál zůstávat. Kdybys opravdu milovala, neuděláš to. Takže radím ukončit to a začít jinde a jinak :nevim: pokud to ukončí i kamarád, což by asi taky bylo nejlepší, máte vyhráno a hurá k sobě.. :nevim:

jannina1
Závislačka 4477 příspěvků 20.03.19 18:04

..

Příspěvek upraven 20.03.19 v 19:03

Martha03
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 20.03.19 18:15

To že se potkáš s dávným kamarádem bych pochopila. Ano ten vztah by mohl být ok vzhledem k tomu, že se dobře znáte. Ale to, že podvádíte své partnery je k :poblion:

divine woman
Extra třída :D 10978 příspěvků 20.03.19 18:17

@Lainaire8 :potlesk: Ty jsi správný materiál, zakladatelko. A se současným máš volný vztah, že spíš i s ex? 8o Tohle většina chlapů nevydejchá.

prekvapenana2
Kecalka 301 příspěvků 20.03.19 18:19

Řekni o svých pocitech současnému partnerovi a rázem budeš volná… A uvidíš zda se rozhoupe i ten tvůj rytíř :potlesk: jako promiň ale tenhle tvůj vztah nevyjde a ani žádný další, jestli budeš někde v koutku duše doufat že třeba jednou skončíte spolu… Buď do toho jděte po hlavě a nebo s ním utni kontakt…

Ms.Ragdoll
Závislačka 2872 příspěvků 20.03.19 18:43
@Anonymní píše:
Ahoj/dobrý den. Příspěvek píšu anonymně, protože je to citlivé téma. Je tu jeden muž. Seznámili jsme se spolu před x lety v hospodě. Od začátku jsme si hodně rozuměli, náš vztah byl založen na sdílení společného času, myšlenek, sexu, dokonce jsme spolu i bydleli. Jako kamarádi (studentský byt). Nikdy jsme spolu oficiálně nechodili. Já si uvědomila, že k němu něco cítím, když začal chodit s mou kamarádkou. Přenesla jsem se přes to a zůstali jsme přátelé nadále. On se odstěhoval s přítelkyní pryč a vídali jsme se málo. Ale pouto přátelství tam bylo pořád. Každý jsme žili na jedné straně republiky. Já si po nějaké době našla muže, se kterým doposud jsem. Velká láska, ideální chlap, myšlenky, že je to ten pravý, plánování koupě domu atd. Po nějaké době tohoto vztahu se kamarád přestěhoval za novou přítelkyní zpět do našeho města. Všichni se pravidelně vídáme. Já s tím kamarádem trávím dost času sportem apd, rádi spolu zajdeme na pivo. Najednou jsme si začali povídat o tom, jak to bylo mezi námi kdysi, že jsme se vlastně milovali, ale neřekli to nikdy nahlas. A smáli se tomu. Jenže! Jsme spolu teď byli sami a on u mě přespal. A měli jsme sex. A byl to ten nejkrásnější a nejemotivnější zážitek v sexu za můj život. A já teď nevím, co se děje. Muže co mám co mam miluji, ikdyž mě štve, v poslední době na něm hledám chyby, ale i on na mě, měla jsem stresové období v práci, občas se hádáme, sex nám teď moc neklape, ale nic hrozného. A do toho mám myšlenky na kamaráda o tom, jestli nemáme být spolu, jestli neztrácíme čas se svými nynějšími partnery a akorát si to zase neumíme říct. On sám mi řekl, že nad tím taky někdy uvažuje. Jeslti bychom byli dobří partneři, protože se vlastně známe doslova v dobrém i v totálních sra*kach. Oba naše přátelství považujeme za velmi hluboké a čisté. Teď před tím, než se to stalo, jsme si hodně o nás povídali. Oba máme starost o toho druhého, aby se měl dobře v životě. Ze srandy vždycky říkáme, že máme takovou svou „lásku“. Nevím co mám dělat. K nevěře se rozhodně nepřiznám. Ale nevím zda to brát jako pobláznění, nebo co. Kamarádit s ním nepřestanu. Nejvíc mě děsí fakt, že mě netrápí výčitky…jsem hrozná. Stalo se to prosím někomu? :nevim: :nevim:

No to rozhodne nemilujes. Nebo mas za to, ze jsi z ciste lasky k nemu, hned co to slo, roztahla nozky „kamaradovi?“ Navic bez sebemensich vycitek? :think:

Opravdu ciste a hluboke pratelstvi jen co je pravda… :roll:

Příspěvek upraven 20.03.19 v 18:56

Ms.Ragdoll
Závislačka 2872 příspěvků 20.03.19 18:52

Jinak si myslim, ze tvuj „kamarad“ te ma spis jako takovou tu snadnou jistotu. Jsi takova ta, co si da rict vlastne kdykoliv, nezavisle na tom, jak dlouho jste se nevideli, nebo jestli zrovna nekoho mas. Jsi z nej hotova a vnimas ho jako toho „osudoveho“. Takze kdyz je moznost, nebo potrebuje vzruso a vypadnout ze stereotypu, tak vi kam se obratit a na kterou strunku brnknout. Umi v tom skvele chodit, to se musi uznat.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama