Miluju dva muže

44
13.6.15 23:32

Miluju dva muže

Ahoj, jsem tu zaregistrovaná nově, ale chodím si pročítat diskuze už pár měsíců… Teď jsem si přišla nejspíš pro radu, nebo se vypovídat, těžko říct.

Je mi 21, mému příteli o rok víc, já pracuju, on studuje, bydleli jsme spolu nejdřív v podnájmu s pár dalšími lidmi a asi před třemi týdny jsme se přestěhovali do vlastního společného bydlení. Jsme spolu dohromady 10 měsíců, náš vztah byl vždycky v pohodě, přítel je strašně hodný, chápavý, trpělivý, miluje mě a dává to najevo, ve všem se mi snaží vycházet vstříc, prostě až donedávna nebyl žádný problém.

Problém ovšem přišel v podobě mého kolegy z práce. Zvláštní je že jsem ho znala od té doby co jsem do práce nastoupila (tak půl roku dozadu), zezačátku se mi vůbec nelíbil, byl mi jenom docela sympatický, občas jsme spolu něco prohodili. Nedávno jsme se ale začali bavit víc a já zjistila, že máme hodně společného, nejen povrchní věci jako stejný vkus na muziku atd., ale že máme dost podobné povahy a celkově jsem si občas připadala jakože je můj odraz v zrcadle… No a začalo mě to k němu táhnout víc a víc, byli jsme v práci pořád spolu a povídali si, občas proběhl nějaký nevinný kamarádský dotyk, ale nic víc… No a jednou o víkendu mě pozval na pivo a já kývla… Příteli jsem to neřekla… Tehdy proběhlo trošku víc než kamarádské dotyky… Objetí, pár polibků, pohlazení… Ale hlavně jsem se s ním cítila strašně dobře, cítila jsem, že je to člověk který mi ve všem rozumí a který je mi strašně blízko duševně… On to má podle jeho slov stejně.

Pak už to šlo docela rychle… Scházíme se o víkendech kdy můžeme, na sex došlo taky, ale není to primárně o tom. Rádi bychom byli spolu, on se mi svěřil, že se do mě zamiloval, já k tomu taky nemám daleko. Co mě brzdí jsou určité okolnosti - můj „milenec“ je o 10 let starší jak já, v minulosti bral tvrdé drogy (teď už to udržuje v rozumné míře), má nějaké dluhy, kvůli kterým pořád bydlí u matky, nějaké psychické problémy… Zato můj přítel nekouří, nepije, je inteligentní, perspektivní, asi chápete. A pak hlavně si nedokážu představit, jak to ukončit s přítelem, když jsme se spolu nedávno sestěhovali… Od té doby co jsme spolu jsem začala odmítat sex, chovám se odtažitě, ale přítel nic netuší…

Co byste dělaly vy na mém místě? Přítele mám pořád ráda, ale obávám se, že to, že jsem potkala jeho, náš vztah narušilo do té míry, že bych s ním už stejně nebyla nikdy šťastná… A je mi jasné že mu ubližuju, ale někdy tomu člověk prostě neporučí… Tak díky předem za reakce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1017
13.6.15 23:47

Co znamená udržet užívání tvrdých drog v rozumné míře? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
13.6.15 23:50

Do ty doby, nez jsi zacala o tech drogách, bydlení s mamou a psychických problémech, jsem ti chteja napsat jdi do toho, jsi mlada a jeste toho zazijes spoustu krásného.
Ale takhle… Od toho kolegy bych dala ruce pryc… Sorry, drogy v rozumne míře je jako co? O víkendech? V 31 letech…? To uz by mohl mit zivot trochu uspořádanejsi… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
13.6.15 23:53
@SlecnaViii píše:
Co znamená udržet užívání tvrdých drog v rozumné míře? 8o

tohle přesně mě jediné zaujalo 8o 8o :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lana Lanová
13.6.15 23:54

@elaria podlě mě tenhle příspěvek nepatří do vlákna „Miluju dva muže“, kdyby tomu tak bylo, nemohla bys tohle dělat za zády svého přítele, ale to je jen můj názor…

Píšeš: „Přítele mám pořád ráda, ale obávám se, že to, že jsem potkala jeho, náš vztah narušilo do té míry, že bych s ním už stejně nebyla nikdy šťastná…“. No a myslíš, že on by s tebou po tom všem šťastný byl?

Pokud ho máš skutečně ráda, zkus myslet více tím nahoře a urovnej si, co vlastně od vztahu a života vůbec chceš. A s kým.

• Nahlásit
  • Citovat
44
13.6.15 23:56
@SlecnaViii píše:
Co znamená udržet užívání tvrdých drog v rozumné míře? 8o

Tvrdé drogy v rozumné míře znamená to, že bere výjimečně (tak jednou za dva měsíce, od té doby co jsme „spolu“ neměl nic), umí s tím pracovat a neomezuje ho to absolutně v normálním fungování, nemá kvůli tomu problémy v práci ani nic podobného :) Upřímně, ty drogy mě nijak moc netrápí, lepší než kdyby každej den chlastal nebo prohrával výplatu na automatech :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13608
14.6.15 00:03

Asi bych si od nej dala odstup (kolegy) a s pritelem bych zase najela do starych koleji, dala bych tomuto par mesicu, pokud i tak nebudes stastna, rozejdi se s nim a zacni s tim kolegou, ale bala bych se tech drog, dluhu atp. Navic om v tobe muze videt jen tu holku.na sex i prestoze te miluje, nikdy nevis jak to bude fungovat pak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 00:04
@elaria píše:
Upřímně, ty drogy mě nijak moc netrápí, lepší než kdyby každej den chlastal nebo prohrával výplatu na automatech :)

Představ si, že někde jsou chlapi, kteří ani neberou drogy, ani každý den nechlastají, ani nehrají automaty. A ne, není to tam za tou duhou, chodí kolem tebe každý den. Ale tobě se splašily hormony a nevidíš a nechceš vidět, že se ženeš do průseru s nevhodným partnerem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
14.6.15 00:10
@Dirndljager píše:
Představ si, že někde jsou chlapi, kteří ani neberou drogy, ani každý den nechlastají, ani nehrají automaty. A ne, není to tam za tou duhou, chodí kolem tebe každý den. Ale tobě se splašily hormony a nevidíš a nechceš vidět, že se ženeš do průseru s nevhodným partnerem.

Stejně jako kolem tebe chodí každý den lidi, kteří si něco občas dají a ani to na nich nepoznáš, protože je to navzdory všeobecnému přesvědčení prostě v životě neomezuje :)
A pleteš se, já právě vidím že je to „papírově vzato“ hrozně nevhodný partner… Proto sem vlastně píšu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
14.6.15 00:12
@kaja00 píše:
Asi bych si od nej dala odstup (kolegy) a s pritelem bych zase najela do starych koleji, dala bych tomuto par mesicu, pokud i tak nebudes stastna, rozejdi se s nim a zacni s tim kolegou, ale bala bych se tech drog, dluhu atp. Navic om v tobe muze videt jen tu holku.na sex i prestoze te miluje, nikdy nevis jak to bude fungovat pak.

To mě napadlo taky, dát tomu prostě čas aby se mi uklidnily hormony atd., ale bojím se, že s přítelem už nejsem schopná normálně fungovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20900
14.6.15 00:14
@elaria píše:
Stejně jako kolem tebe chodí každý den lidi, kteří si něco občas dají a ani to na nich nepoznáš, protože je to navzdory všeobecnému přesvědčení prostě v životě neomezuje :)
A pleteš se, já právě vidím že je to „papírově vzato“ hrozně nevhodný partner… Proto sem vlastně píšu :)

Feťáka zuby nehty obhajuješ už teď - nač tahle diskuze? Sice ho to neomezuje, ale má dluhy, žije ve 30 s matkou a má psychické potíže. A ty má asi z čeho? Z počasí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
14.6.15 00:19
@elaria píše:
Ahoj, jsem tu zaregistrovaná nově, ale chodím si pročítat diskuze už pár měsíců… Teď jsem si přišla nejspíš pro radu, nebo se vypovídat, těžko říct.

Je mi 21, mému příteli o rok víc, já pracuju, on studuje, bydleli jsme spolu nejdřív v podnájmu s pár dalšími lidmi a asi před třemi týdny jsme se přestěhovali do vlastního společného bydlení. Jsme spolu dohromady 10 měsíců, náš vztah byl vždycky v pohodě, přítel je strašně hodný, chápavý, trpělivý, miluje mě a dává to najevo, ve všem se mi snaží vycházet vstříc, prostě až donedávna nebyl žádný problém.

Problém ovšem přišel v podobě mého kolegy z práce. Zvláštní je že jsem ho znala od té doby co jsem do práce nastoupila (tak půl roku dozadu), zezačátku se mi vůbec nelíbil, byl mi jenom docela sympatický, občas jsme spolu něco prohodili. Nedávno jsme se ale začali bavit víc a já zjistila, že máme hodně společného, nejen povrchní věci jako stejný vkus na muziku atd., ale že máme dost podobné povahy a celkově jsem si občas připadala jakože je můj odraz v zrcadle… No a začalo mě to k němu táhnout víc a víc, byli jsme v práci pořád spolu a povídali si, občas proběhl nějaký nevinný kamarádský dotyk, ale nic víc… No a jednou o víkendu mě pozval na pivo a já kývla… Příteli jsem to neřekla… Tehdy proběhlo trošku víc než kamarádské dotyky… Objetí, pár polibků, pohlazení… Ale hlavně jsem se s ním cítila strašně dobře, cítila jsem, že je to člověk který mi ve všem rozumí a který je mi strašně blízko duševně… On to má podle jeho slov stejně.

Pak už to šlo docela rychle… Scházíme se o víkendech kdy můžeme, na sex došlo taky, ale není to primárně o tom. Rádi bychom byli spolu, on se mi svěřil, že se do mě zamiloval, já k tomu taky nemám daleko. Co mě brzdí jsou určité okolnosti - můj „milenec“ je o 10 let starší jak já, v minulosti bral tvrdé drogy (teď už to udržuje v rozumné míře), má nějaké dluhy, kvůli kterým pořád bydlí u matky, nějaké psychické problémy… Zato můj přítel nekouří, nepije, je inteligentní, perspektivní, asi chápete. A pak hlavně si nedokážu představit, jak to ukončit s přítelem, když jsme se spolu nedávno sestěhovali… Od té doby co jsme spolu jsem začala odmítat sex, chovám se odtažitě, ale přítel nic netuší…

Co byste dělaly vy na mém místě? Přítele mám pořád ráda, ale obávám se, že to, že jsem potkala jeho, náš vztah narušilo do té míry, že bych s ním už stejně nebyla nikdy šťastná… A je mi jasné že mu ubližuju, ale někdy tomu člověk prostě neporučí… Tak díky předem za reakce :)

vůbec nechápu, o čem uvažuješ…tohle jsou argumenty, které by měly rozumné ženě utnout veškeré touhy chtít s takovým člověkem plánovat budoucnost. Třeba se změnil, ale spíš ne. Mé doporučení? Zkus si představit, že máš s takovým člověkem byt a dítě a jsi na na něm existenčně závislá…nebála by ses? Já ano.
edit: mimodem co to sakra znamená udržovat drogy v rozumné míře? kouří kamelky? pije pivo? nebo si píchá perník jen občas? nerozumím tomuto obratu. nerozvíjela bych vztah ani s pravidelným huličem trávy, natož s takovýmto týpkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
14.6.15 00:21
@hanka.br. píše:
Feťáka zuby nehty obhajuješ už teď - nač tahle diskuze? Sice ho to neomezuje, ale má dluhy, žije ve 30 s matkou a má psychické potíže. A ty má asi z čeho? Z počasí?

Ale já si přece uvědomuju jak špatně to zní, nesnažím se před problémy nějak zavírat oči. Svoje psychické potíže si uvědomuje, sám řekl že je bude nějak řešit… Ale chápu, cokoliv pozitivního řeknu, bude to znít jako obhajování :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
14.6.15 00:23
@elaria píše:
Tvrdé drogy v rozumné míře znamená to, že bere výjimečně (tak jednou za dva měsíce, od té doby co jsme „spolu“ neměl nic), umí s tím pracovat a neomezuje ho to absolutně v normálním fungování, nemá kvůli tomu problémy v práci ani nic podobného :) Upřímně, ty drogy mě nijak moc netrápí, lepší než kdyby každej den chlastal nebo prohrával výplatu na automatech :)

promiň, ale jsi hloupá. na to se skutečně nedá napsat nic jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
14.6.15 00:26
@marrlinka píše:
vůbec nechápu, o čem uvažuješ…tohle jsou argumenty, které by měly rozumné ženě utnout veškeré touhy chtít s takovým člověkem plánovat budoucnost. Třeba se změnil, ale spíš ne. Mé doporučení? Zkus si představit, že máš s takovým člověkem byt a dítě a jsi na na něm existenčně závislá…nebála by ses? Já ano.
edit: mimodem co to sakra znamená udržovat drogy v rozumné míře? kouří kamelky? pije pivo? nebo si píchá perník jen občas? nerozumím tomuto obratu. nerozvíjela bych vztah ani s pravidelným huličem trávy, natož s takovýmto týpkem.

Já v tomhle uvažuju trošku jinak, neplánuju mít dítě a hypotéku na domeček se zahrádkou ani s ním, ani s nikým jiným, a už vůbec nemám v plánu být na někom existenčně závislá. Kdyby mým cílem bylo najít otce pro své budoucí děti, rozhodně bych se poohlédla jinde, tak zaslepená hormony zas nejsem :D

S těma drogama jsem to vysvětlovala už dřív… Nepíchá si nic, šňupe pervitin, jen výjimečně, tak 1× za 2 měsíce, nemá problém s tím normálně fungovat, a sám říká že by rád kdyby s tím přestal úplně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama