Mimčo nespí ani v zavinutí

Anonymní
12.1.20 02:26

Mimco nespí ani v zavinuti

Ahojky všem.
Máme mimco dva měsíce a týden a nechce skoro vůbec spát.

Před dvěma týdny spinkala do tři ráno od devíti večer a teď vůbec.

Na noc musíme zavinovat a uhoupat do spánku jinak neusne vůbec.
Dáváme spát kolem 9 večer a vzbudí se ve 12. Dáme mlicko a pak už spí tak hodinku dvě a pak už jen houpu a houpu aby alespoň maličko byla v polospanku. Jakmile přestanu je okamžitě vzhůru.

Už nevím co a tím. Denně spím tak tři až čtyři hodiny. Je to unavujici.
Přes den usne jen b nositku takže nejde abych se s ni natahla přes den.

Je hidne ubrecena. Nic na její pláče nezabírá krom nosítka. Bříško ani Reflux nemá.

Nevíte nebo nemáte někdo zkušenost či radu? Člověk jak je unavený tak už hledá na netu zda není něco na spaní pro takové prcky, ale zřejmě bohužel. Je to náročné :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3399
12.1.20 02:28

No a co zkusit spat s ni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
12.1.20 02:35

Ani unavena by jsem necpala miminku nic na spani. Naucila jsi si ji uspavani v objeti a houpy hou no :pankac: ale to ja viceme taky, ale neprehanim to ;) proste az usne pak teprve maleho polozim, jeste chvili pockam, aby vedel ze jsem tu pro nej a pak teprve odejdu, pokud opravdu odmita usnout tak ho necham i chvili vztekat. Ale kdyz se mu pres den venuji co je vzhuru tak usne bez problemu, kdyz ho netrapi nejaky prd nebo krkan. Vicemene ale uspavam bud v naruci nebo lezim vedle nej. Je to pochopitelne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
12.1.20 05:56

Ja mám stejně staré miminko a ten už skoro tři týdny nespí v zavinovacce, odkopal se v ní. Je pro mě jednodušší ho jen přikryt jej tou zsvinovsckou nebo ho dám do spaciho pytle. Někdy se stane, že usne hned po položení do postýlky někdy mi usíná na rukou. Je to různé.. V noci pro kojení usínám někdy svorně v posteli, jak se vzbudí tak jej předám do postýlky, pokuduz není čas vstávat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 07:27

Také mám ji v posteli.
Ona usne i vedle mě a za chvíli je vzhůru

• Citovat
  • Nahlásit
1362
12.1.20 07:56

Co to je bříško nemá? Můj druhý syn taky netrpel na prdy nebo tak ale jelikož byl uplakany a takový nespokojeny asi za čtvrt hodiny po kojení, tak jsem zjišťovala. Spal blbě, usinal po půlnoci a spal max tři hodiny a už nanovo. Vadilo mu mléko v mé stravě (kojila jsem). Takže když jsem vysadila mléko a mléčné výrobky, tak jsem skoro okamžitě měli spokojené mimino. Zvážila bych i variantu alergií. Nemusí se vždy projevit jako ekzém nebo krev ve stolici. Nebo je prostě pak jen takový..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 08:01
@marketak5 píše:
Co to je bříško nemá? Můj druhý syn taky netrpel na prdy nebo tak ale jelikož byl uplakany a takový nespokojeny asi za čtvrt hodiny po kojení, tak jsem zjišťovala. Spal blbě, usinal po půlnoci a spal max tři hodiny a už nanovo. Vadilo mu mléko v mé stravě (kojila jsem). Takže když jsem vysadila mléko a mléčné výrobky, tak jsem skoro okamžitě měli spokojené mimino. Zvážila bych i variantu alergií. Nemusí se vždy projevit jako ekzém nebo krev ve stolici. Nebo je prostě pak jen takový..

Jsme od začátku na umělém mléce a máme raději verzi HA.
Nevím co a proč to děla. Dřív spala normálně.

• Citovat
  • Nahlásit
1246
12.1.20 09:33

Manzelovi nebo babicce dat do kocaru/nositka a poslat na prochazku a zatim doma spat. Uspat v nositku a pak prendat do postylky nefunguje? Bily sum? Pres den ujezdit v kocare a nechat spat venku na balkone/terase. Existuje snad i nejake houpadlo, ktere houpe s kocarkem, kolebkou samo :lol: Detem se meni spanek casto, tak treba bude brzy lepe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama