Miminko 5 měsíců pláče

Anonymní
28.7.20 17:13

Miminko 5 měsíců pláče

Ahoj, vím, že tady bude hodně podobných témat, ale chci se zeptat i sama. Mám téměř 5 měsíční dceru a každý den má záchvaty pláče, od narození je hodně uplakaná, je v pohodě, směje se a pak z ničeho nic spustí a má šílený záchvat. Mysleli jsme si nejdříve, že je to bříško, teď už zoubky, ale žádné mastičky ani kapky nepomáhají, vyzkoušeli jsme už téměř vše. Kojím a dávám si pozor na stravu i pití, nedávno jsme začali dávat příkrmy.
Jsem už úplně zoufalá, křičí i na rukou.
Doktorce jsem to říkala a ta mi jen řekla, že některé miminka jsou takové od narození, ale všechny známé a kámošky mi řekly, že takový pláč u svých dětí nezažily, takže bohužel nepomůžou. Měl to někdo s miminkem podobně, nevíte čím to může být?
Už si fakt nevím rady, psychicky mě to úplně ničí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26541
28.7.20 17:15

Zkus kouknout na Kiss syndrom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
28.7.20 17:29

Naše malá byla taky hrozně uřvaná. Tchýně mi pořád říkala, že to není normální a teď jsou jí 2 roky a jak to veselá holka ;) Taky sem z toho věcného řevu byla zoufalá, ale vyrostla z toho. Čím víc byla pohyblivější tím to bylo lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.20 17:29

@Billi kouknu, díky za radu

• Nahlásit
  • Citovat
1
28.7.20 17:31
@Billi kouknu, díky za radu
@PeBa12 píše:
Naše malá byla taky hrozně uřvaná. Tchýně mi pořád říkala, že to není normální a teď jsou jí 2 roky a jak to veselá holka ;) Taky sem z toho věcného řevu byla zoufalá, ale vyrostla z toho. Čím víc byla pohyblivější tím to bylo lepší.

Taky doufám, že z toho vyroste a nebude to mít žádný vážnější důvod. Super, že z toho malá vyrostla :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6481
28.7.20 17:35

Prdy bych rekla, nejstarsiho trapily do roka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
28.7.20 18:31

Tak já měla největšího uřvance ve střední Evropě. Narodil se, začal řvát a nonstop se prořval až do 15 měsíců. ráno v 6 hodin začal řvát a skončil v 21 hodin, kdy neusnul, ale pomalu omdlel. Bylo vykoupáno, nakrmeno, napito, přebaleno, oblečeno aby nebylo horko nebo zima, nošeno, vozeno, lékařem 20× zkontrolováno, jestli není něco špatně. A řval a řval a řval… Přežili jsme to, v dnešní době mu táhne na 16 let a je spíš tišší kluk. Držím palce, vím že z toho kape na maják, ale vše se srovná :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.20 20:15

@Bafonek
U nás je to přesně to samé, neznám uřvanější miminko než je naše malá a to je taky nakrmená, přebalená, oblečená nebo svlečená podle počasí, nošena na rukou atd..
Já jen doufám, že jí fakt nic vážného není a snad to přejde dříve než v 15 měsících, když si představím 10 dalších měsíců co křičí, tak se vidím v Opavě. Děkuji moc za komentář ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama