Jak donést k lékaři moč miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 21:07
miminko moč

Ahoj, mám takový stupidní dotaz, když máte donést moč miminka, tak jak to děláte? dáte sáček na moč a pak to přelijete do skleničky a donesete doktorce nebo než jdete k doktorce tak nalepíte sáček a až tam dítě rozbalíte a sáček dáte i s močí?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 21:11

Když se ráno probudí, rozbalím a s vymytou skleničkou (resp. v našem případě zkumavkou) čekám, do pár minut se vyčůrá a je to kvalitnější vzorek než z pytlíčku, kde hrozí kontaminace.

Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 04.09.18 21:29
@Anonymní píše:
Když se ráno probudí, rozbalím a s vymytou skleničkou (resp. v našem případě zkumavkou) čekám, do pár minut se vyčůrá a je to kvalitnější vzorek než z pytlíčku, kde hrozí kontaminace.

Přesně tak jsem to dělala i já. Po probuzení rozbalit a chytala jsem moč do připravené zkumavky :palec:

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15527 příspěvků 04.09.18 21:40

Záleží, na co ta moc je. Pokud může být přes sáček, tak bych ho doma přelila do skleničky, je to stejné, jako kdyby ti to dítě nacuralo do nočníku. Někdy to ale přes sáček být nesmí, tak snad té doktorka poučila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 21:41

sáčky mi sami dali,takže to být může

Kristyna_ww
Kecalka 285 příspěvků 04.09.18 22:14
@Anonymní píše:

jo přelej to. Já když jsem nesla poprvé moč, tak jsem ji chytla za pět minut dvanáct a neměla jsem ji do čeho na rychlo přelít, tak jsem sestřičce dala sáček a vyslechla si přednášku jak od ní, tak od doktorky, jestli jsme jako normální jí nést ten sáček, že jsem to měla přelít. Jo to jsem věděla taky :D Že to bude až takový problém ovšem ne.

tumpach
Kelišová 6241 příspěvků 04.09.18 22:15
@Anonymní píše:
ńo já bych to zkusila opravdu nachytat napřímo do zkumavky, podle mě lepší než přelévat :nevim: :nevim:
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >