Reklama

Jak donést k lékaři moč miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 21:07
miminko moč

Ahoj, mám takový stupidní dotaz, když máte donést moč miminka, tak jak to děláte? dáte sáček na moč a pak to přelijete do skleničky a donesete doktorce nebo než jdete k doktorce tak nalepíte sáček a až tam dítě rozbalíte a sáček dáte i s močí?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 21:11

Když se ráno probudí, rozbalím a s vymytou skleničkou (resp. v našem případě zkumavkou) čekám, do pár minut se vyčůrá a je to kvalitnější vzorek než z pytlíčku, kde hrozí kontaminace.

fragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 04.09.18 21:29
@Anonymní píše:
Když se ráno probudí, rozbalím a s vymytou skleničkou (resp. v našem případě zkumavkou) čekám, do pár minut se vyčůrá a je to kvalitnější vzorek než z pytlíčku, kde hrozí kontaminace.

Přesně tak jsem to dělala i já. Po probuzení rozbalit a chytala jsem moč do připravené zkumavky :palec:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15367 příspěvků 04.09.18 21:40

Záleží, na co ta moc je. Pokud může být přes sáček, tak bych ho doma přelila do skleničky, je to stejné, jako kdyby ti to dítě nacuralo do nočníku. Někdy to ale přes sáček být nesmí, tak snad té doktorka poučila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 21:41

sáčky mi sami dali,takže to být může

Kristyna_ww
Kecalka 283 příspěvků 04.09.18 22:14
@Anonymní píše:

jo přelej to. Já když jsem nesla poprvé moč, tak jsem ji chytla za pět minut dvanáct a neměla jsem ji do čeho na rychlo přelít, tak jsem sestřičce dala sáček a vyslechla si přednášku jak od ní, tak od doktorky, jestli jsme jako normální jí nést ten sáček, že jsem to měla přelít. Jo to jsem věděla taky :D Že to bude až takový problém ovšem ne.

tumpach
Kelišová 5864 příspěvků 04.09.18 22:15
@Anonymní píše:
ńo já bych to zkusila opravdu nachytat napřímo do zkumavky, podle mě lepší než přelévat :nevim: :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >