Miminko nesnese být oblečené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janina022
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 10.10.14 19:36
miminko nesnese byt oblecene

Nas 5-mesicni brouček nesnese když na na sobě mikinu a čepici na hlavě. Rve jak tur az se uplne zalyka. Pokud nespi v kočárku nedá se s nim ani nikam jet protože to je rev neskutecnej. Jen co ho doma svliknu do bodycka je zase veselej. Mate to někdo taky tak? Přejde to s věkem? Vůbec nevím co s nim budu dělat v zimě…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tunrida
Hvězda diskuse 49283 příspěvků 10.10.14 19:39

A neoblíkáš ho moc, že by mu bylo horko?

janina022
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 10.10.14 19:44

Ne to urcite ne. At mu dam jakoukoli vrchní vrstvu a něco na hlavu je hned krik. A zatím ho jeste mic nenabaluji tak horkem to byt nemůže :-(

ljt
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 19:54

@janina022 ahoj.Můj malém taky hulaka kdyžho oblikam ale spis asi proto ze vví ze bude muset do kočárů, to nesnáší, věčne věží kočár a maléhov rukach. Uklidní se az kkdyž zjistí ze pojede autem. Nemůže to byt třeba taky ono? Když rikas ze v kočáře řve?

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 10.10.14 19:55

@janina022 můj se vždy v kočáru tolik vrtí, dokud mu čepici nesundám - nemá ji rád na spaní.. v šátku, v autosedačce - v pohodě. V kočáru řev jak tygr, musím mu ji sundat.. :think:

Erkata
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 10.10.14 19:56

Ja mám něco podobnyho. Ale u 6týdenní. Jakmile dám cepicku tak ječí. Teď to řeším fusakem i do autosedacky, ale jak v zimě to netuším.
Doufám, že to do zimy třeba přejde :-). Aleasi prostě zvykat no.
Nebo když sama pozná, že ji je zima :-D.

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 20:17

Náš malej řve jak Tarzan když ho oblíkám.. ale jak už je oblečenej, je klid :D čepice mu nevadí a být v kočáře taky ne. Je hodnej jak v kočáře tak v nosítku, ale to oblíkání je u nás jak kdybych ho doma týrala :lol:

j-p
Extra třída :D 11764 příspěvků 10.10.14 20:18

@Erkata ta cepka a rvani prejde, nase to delala do 4.mesice, vitr foukal jak blazen a nesnesla cepku, ted uz mame 5.mesicu a uz dobry!!Ted ji oblecu a uz si zvyka ale uplny prcek katastrofa!!!

janina022
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 10.10.14 20:24

Jenže u nás je to čím dál tím horší :-( Při oblékání ani moc neřve, ale jak je oblečený, katastrofa. Je v klidu jen když ho chovám. Jakmile ho doma položím na deku, je řev. V kočáru to samé, dokud neusne. Občas zabere když ho dám na bříško. Přijdeme z procházky domů, položím ho a zase řev. Sundám mu oblečení a je spokojený. Včera bylo krásně, tak jsme jeli ven jen v bodýčku a bez čepičky a byl spokojený jako želva… Stejně tak oblečený řve i v autosedačce, když má jen body je spokojený. No nevim, snad z toho vyroste…

Aklama
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 10.10.14 20:33

Můj téměř roční má rád zimu, když je mu teplo pláče. Já v mikině, on v krátkém rukávu :roll: - třeba dnes venku. Většina lidí v bundách a mé mimčo vkrátkém :roll: Čepičku nesnese od narození i kapucka je problém, ale občas ji akceptuje. Pořád slyším, a kde má čepičku? Třreba jednou pochopí, zimu zatím neřeším, nějak bylo nějak bude.

neschopná mamka
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 10.10.14 20:41

Dvouleťačka a to samé - čepice je zločin proti lidskosti a bundo osobní útok na její intgritu a důstojnost. Vypravit se ven znamená předvést divadlo, na poslech ne nepodobné týrání dětí, pak se jdu převléct po druhé já, protože mě souboj vyčerpá, a já jsem zpocená až na…a z bytu vyjdou dvě dámy, jedna se zářivým úsměvem a drůhá na pokraji nervového zhroucení.

Pokud z ní bude striptérka, budu si nárokovat podíl na zisku :mrgreen:

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 20:45
a12
Hvězda diskuse 35188 příspěvků 10.10.14 20:54
@Hr4sek22 píše:
Náš malej řve jak Tarzan když ho oblíkám.. ale jak už je oblečenej, je klid :D čepice mu nevadí a být v kočáře taky ne. Je hodnej jak v kočáře tak v nosítku, ale to oblíkání je u nás jak kdybych ho doma týrala :lol:
:pankac: mame to taky tak, po koupani je vzdycky stastnej kdyz je nahatej, jak vezmu do ruky plinu a vidi ze jdu oblikat tak je zle :mrgreen: kdyz jdem ven tak to samy, ale jak ho dam do kocaru tak se hned uklidni :palec:
Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 20:59

@a12 Náš malej se dnes koupal, pak dělal nahulatej blbosti na posteli, vrtěl se, převaloval, pištěl, házel nohama.. strašná sranda, a jak viděl, že držím v ruce pyžámko, začal „nadávat“ a brečet.. cíťa :lol: ale jakmile byl v pyžamu, hned byl klid :P

a12
Hvězda diskuse 35188 příspěvků 10.10.14 21:04

@Hr4sek22 dneska jsme to meli uplne stejne :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >