Miminko pije málo čaje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

-Sára
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 19.04.18 12:02
Miminko pije malo caje

Ahoj holky potřebuju radu.male je 7 měsíců. je na um.rano dostane kaši. v poledne masozeleninovy příkrm čaj nechce. nabizim vodu ředenou stavu nic si nevezme.odpo vypije tak kolem 120 ml mléka. pak má kaši a na noc mléko. to dávám kolem deváté a pak spí do rána. tech tekutin se mi zdá hrozně malo. prubezne nabízím během celého dne. zkousela jsem různé lahvicky a nic tak nevím jak To do ní dostat.diky za rady :kytka:

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19851 příspěvků 19.04.18 12:08

Mě se to zdá taky málo, za celej den vlastně jen dvě dávky mlíka, jinak nic :think: No asi nezbyde než zkoušet a zkoušet,
Náš mladej se chytil na vodu se sirupem a na naředěné džusy.
A miluje klasickej čaj s citronem a medem.

Jinak dpát to do ní násilím, to ti asi neprojde, nebo to vyblinká. Co polívky, vývary, řídké kaše? Aby měla tekutiny aspoň tam.

Rive
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 19.04.18 12:12

Co zkusit davat z panaka? Z maleho hrnicku?

-Sára
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 19.04.18 12:13

Jo tu večerní kaši ji dělám ridkou. Ty polévky to je dobrý nápad. :palec: vyzkouším. jo a voda se sirupem taktez diky

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1980 příspěvků 2 inzeráty 19.04.18 12:13

Me holka zacala trochu vic pit az ve 13 mesicich, predtim taky bida. A vyzkouseli jsme kdeco. Zkus to jeste po lzicce a vodnate ovoce. Jinak neudelas nic. Trpelive nabizej, treba se chytne…

Amys
Generální žvanilka 20729 příspěvků 19.04.18 12:49
@-Sára píše:
Jo tu večerní kaši ji dělám ridkou. Ty polévky to je dobrý nápad. :palec: vyzkouším. jo a voda se sirupem taktez diky

Já tedy všechny děti kojila, ale když tak nad tím přemýšlím, tak se vždycky najedla a pak se dokojila. Tak co po příkrmech ještě dát třeba 100ml řidšího mléka jakoby na dokrm (respektive spíš na dopití)?

-Sára
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 19.04.18 12:56

@Amys já to takto dělala u mých dvou děti jak byly miminka ale to třetí je úplně jiné. :nevim: v poledne do ní nedostanu žádné tekutiny.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 19.04.18 13:03

Dcera vypila víc než 2O ml za 24 hodin tak v 15 měsících. Tak jsem jí ředila UM. 1-2 odměrky do 240 ml a bylo. Jinak by mi asi lekla žízní třeba v létě.

Amys
Generální žvanilka 20729 příspěvků 19.04.18 13:08
@-Sára píše:
@Amys já to takto dělala u mých dvou děti jak byly miminka ale to třetí je úplně jiné. :nevim: v poledne do ní nedostanu žádné tekutiny.

Tak to pak opravdu jedině ty polévky a nebo to udělat naopak. Nejdřív 100ml mléka a pak teprve dát najíst. Ale řídila bych se tedy i počůranými plenami, abys to zas případně nějak nehrotila a nebylo to potřeba (ale taky mi to přijde málo, no)

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 19.04.18 13:47

Dcera vypije tak 20-30 ml denně, už není kojená ani nemá umělý mlíko, ale je zdravá a čurá dost, tak se tím nijak nezabývám, vždycky to tak měla :-) Pije z hrnku/skleničky, flašku jakéhokoliv typu odmítá co je na světě :D

Jindriska88
Kecalka 226 příspěvků 19.04.18 16:53

Dcera taky odmítala čaj. Takže jsem to řešila mléčnou vodou (voda a menší množství odměrek UM). Ještě je rozdíl v chuti bylinkového čaje a ovocného. Takže nakombinovat mléčnou vodu a stále zkoušet čaj.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >