Miminko předklání hlavičku dopředu

242
14.1.20 17:23

Miminko predklani hlavicku dopredu

Maminky muzete nektera poradit? Mam sice druhe ditko, ale toto mi prvni nedelalo… Jde o to ze nevime jak naseho 4m stareho chlapecka nosit, protoze se v jakekoliv poloze zveda hlavicku a prilis predklani dopredu. Nejradeji nosime v klubicku, ze ma hlavicku oprenou o pazi, rameno, ale syn hlavicku neustale zveda a predklani ji az na bradu a vydrzi to delat neustale. Pri poloze kdy je opreny o muj hrudnik se take prohne jsste vic dopredu. Nevim jestli je to v poradku a nevim jak mu v tomto pohybu branit. Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7538
14.1.20 17:42

A pediatr na to řekl co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4311
14.1.20 18:20

Pase koníky? Nebo je hypotonický?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
14.1.20 21:43

@Bobsh ano pase, ale jeste se sam nepretaci. Na brisku vydrzi vetsino chvilku, moc se mu to nelibi.
@JancaS84 budu to s detskou resit, ale prijde mi ze to bere na lehkou vahu, uz jsem s ni resila silnou predilekci hlavicky co mel v sesti tydnech a tehdy nad tim jen mavla rukou ze to ma temer kazde miminko. Ale nakonec se to spravilo… Tak proto se ptam i na nazory tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
14.1.20 21:49

@Bobsh spis mi prijde hypertonicky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
14.1.20 22:18

Moje 6 měsíční občas dělá to samé, hlavně když je zrovna aktivní. Když je unavená a dudlá, tak si hlavu položí. Nenapadlo mě ani, že by to měl být problém, tak doufám, že není. Nosím na tygrika nebo teď ideálně na klokánka, občas v klubíčku, kdy je zády ke mně (není na jedné ruce, ale uprostřed hrudníku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat