Miminko se hodně potí

308
16.3.14 11:21

Miminko se hodně potí

Ahoj holky, mame dvoumesicni holcicku, a dost se poti. Hlavne teda na hlavicce, treba kdyz ji kojim, tak behem minuty ma uplne mokrou hlavicku :nevim: je to normalni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4771
16.3.14 11:24

Nevím jestli je to normální, ale syn mi to u kojení dělal taky :nevim:,asi je to pro mě dřina :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
16.3.14 11:25

No to tak to nevím :-) co poradit, nehledala jsi i v jiných diskusích, ja myslím si, že je to normálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26535
16.3.14 11:26

@PajaRada Úplne standartní to asi není (ale já mám dítě, které se mi zpotilo jen když bylo 35 ve stínu a ještě u kojení). Kolik máte doma stupňů a jak ji oblékáš? Je možná, že budeš mít horkokrevnější dítě, takže asi budete muset uzpůsobit prostředí/oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
16.3.14 11:26

U jídla je to normální. Pokud se potí i v klidu, tak bych ji míň oblikala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
16.3.14 11:29

V bytě máme tak 21 - 22 stupnu, ma jen bodycko a slaboucky bavlneny kalhoty - pres nohy. premyslim, jestli nemam radsi zajet zitra k doktorovi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
16.3.14 11:32

Je pravda, ze je to ted s ni posledni tri dny takovy divny. Rozhodli jsme se pro UM - pouzivame Hipp BioCombiotic 1, a vyhovuje ji. Cely tyden krasne papala. No a pred trema dnema uplne otocila a chce jen prso - ale tam toho moc neni, takze je protivna, vzteka se, ale lahev nechce a nechce UM ani na lzicce,nijak.Tak nevim, jestli na ni treba neco neleze :( uz nevim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
16.3.14 11:34

Náš malý je taky hned zpocený - při kojení. Hlavička se mu potí i v noci, když je moc oblečený nebo přikrytý. Dle mě je to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20736
16.3.14 11:40

Malá to samý.. Má to doteď, je jí dva a půl, já se v ložnici choulím pod dekou a ona spí jen v pyžamu, bez deky. Když jí přikreju, je hned jak myš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6004
16.3.14 11:45

Moje 4mĕs se taky potí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3361
16.3.14 11:52

Synovi to zůstalo dodnes a to mu je už 5 let:-) Měla jsem jeden čas i tendence to řešit, ale po zdravotní stránce(kardio, echo,..) zcela zdráv, tak už to neřeším. Jen mu musím dávat stále čistě pyžamo:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5435
16.3.14 12:43

@PajaRada Buď ráda, většina dětí to má opačně - nechce prso, ale jen flašku. Využij toho a přikládej a přikládej, během pár dní bude mléka dost :kytka: S pocením zkušenost nemám, ale pokud holky píšou, že jim to děti taky dělaly, je to asi v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sandra752
16.3.14 12:48

@PajaRada Pokud se potí jen u jídla tak to normální je :-D Malá byla úplně durch(teda hlavičku měla jako bych jí něčím polila).Tak sání je pro prcky namáhavé, hlavně když hltaj ;)

• Citovat
  • Nahlásit
3395
16.3.14 12:50

Náš Toník se taky od narození hodně potí. Když jsem ho měla jako maličkatého vždycky jen chvilinku na sobě, tekli mu po hlavičce úplný čůrky potu.. a potí se dost do dnes. Třeba když usne tak je ze začátku nějakou dobu opocenej..nevim, doktorka na to nic a je úplně zdravej, tak to asi nic není. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2235
16.3.14 16:32

Moje se taky obcas poti u kojeni, jde z tebe teplo a navic je to makacka prece :D A nekde jsem i cetla, ze je to z nedostatku Dcka, ale to v cr davaji vsichni detem, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat