Mimoděložní a laparoskopie

226
24.5.16 13:21

Mimoděložní a laparoskopie

Ahoj holky :( jdu za Vámi pro radu a zlepšení nálady. V pátek 20.5 jsem šla k doktorovi v Kyjově že e mi nějak blbnu měsíčky jen jsem spinila týden a tehu test my vyšel negativní :( no ale doktor mě vyvedl s omylu protože s krvi zjistil že HCG je 2406jed. a na utz v děloze nic není. Ještě ten den jsem podstoupila laparoskopickou operaci a vzali mě levý vejcovod. Chci se zeptat kdy jste dostali potom měsíčky a od kdy se mužem snažit dál. Od včera jsem se začala čistit teda doufám nebo jsou to měsíčky nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

131
24.5.16 13:26

Ahoj, stejnou zkušenost nemám ale kamarádka si tímto nedávno prošla. Těhu testy pozitivní ale na UTV nic..nakonec mimoděložní. Šla na laparoskopii, moc podrobností nevím ale teď se snaží znovu otěhotnět, menstruaci normálně má, každý měsíc čeká, že ji nedostane a konečně se jim povede otěhotnět. Moc ti držím palečky, ať vše dobře dopadne a ať se ti podaří rychle otěhotnět. Já prodělala 2 samovolné potraty a jeden syndrom mizejícího dvojčete. Teď jsem ve 29tt, tak vím, že všechna smůla se dá zvrátit. Přeji mnoho sil a drž se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6605
24.5.16 13:29

@Sosinka25 prodělala jsem laparoskopii pro mimoděložní s odebráním levého vejcovodu loni v létě, měsíčky přišly po týdnu, takové slabší, srovnalo se to během dvou měsíců. Snažení jsme měli povolené po 3 menstruacích. Nyní jsem v 17tt. Určitě se brzy zadaří hlavně dodržte ty 2-3 měsíce, sice na venek vypadá, že je vše v pohodě tak máš i vnitřní šití a tělo se musí zahojit. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4426
24.5.16 13:50

@Sosinka25 Mrzí mi to. Taky jsem si tím prošla. Já to měla ještě o to horší, že mně nejdřív udělali revizi dělohy a druhý den, když hcg stouplo, tak až pak našli embryo se srdeční akcí ve vejcovodu. Taky v levém. Takže dvě narkozy za sebou. Měla jsem pak šílené bolesti, jak se ve mně dvakrát vrtali. Fuj. Menses přišla asi za měsíc a něco, ale to bylo asi i tou kyretáží. Hodně mě vyškrábli. Po 3 ms jsem otěhotněla, ale asi to bylo ještě brzy. Máme syna, ale měla jsem spoustu problémů. Asi bych počkala déle. Ať jsi brzy v pořádku :kytka: a ničeho se neboj. Příště to vyjde :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
24.5.16 14:16

Holky moc děkuji za podporu :hug: no mě vzali levý vejcovod prej zkontrolovali pravý a vyčistili dělohu a v neděli mě pouštěli domů. Včera jsem začala krvácet tak si myslím že se asi čistím. Břicho poboliva jako při ms a v patek mám jít vytahovat stehy :-/ no pauzu si dáme teď. Je pak riziko dalšího mimoděložního?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
24.5.16 15:28

Prošla jsem si tím dva týdny zpět bohužel :-( na utz byla jen vysoká sliznice, začala jsem špinit, to pak přešlo do lehčího krvácení tak jsem se stavila do nemocnice kde mě nabrali krev a druhej den pro výsledky. To si mě tam už nechali a udělali revizi s tím, že druhej den kontrolní odběr a hcg kleslo jen o trošku a vypadá to na mimoně, ale na utz nebylo poříd nic vidět to jsem byla 8tt. V pondělí nástup do špitálu, hcg narostlo a ve středu už to šlo vidět i na utz a brali mě na laparku, levej vejcovod fuč, ale měla jsem ho teda zůženej. Druhj by měl být redy tak snad se zadaří. MS by měla dorazit za 3-6 týdnů mě bylo řečeno a s tím dalším snažení se názory doktorů dost různí. Opakování mimoděložního je, ale šance je opravdu snad 3%.Tuhle variantu si nesmíme vůbec připouštět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
24.5.16 15:37

Ahoj, mě v březnu potkalo to samé - mimoděložní těhotenství - odebrali mi levý vejcovod. Hned měsíc po operaci jsem jela do lázní - trochu jsem si je vydupala :) v červnu můžeme začít znovu se snažit :) tak doufáme, že se zadaří a bude všechno v pořádku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
24.5.16 16:43

@pavla90 A kam do lázní a na kolik to asi tak vyjde prosím tě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
24.5.16 18:19

Byla jsem ve Frantovejch na 3 týdny…přes pojišťovnu. Musíš kdyžtak k praktickému lékaři + gynekologovi a oni ti napíši indikaci…pak to dáš na pojišťovnu a čekáš jestli tě to chválí…platila jsem pak jen lázeňský poplatek za 3 týdny cca 1800 Kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.16 18:55

Ahoj :mavam: :mavam:

Já bohužel to samé, zrovna jsem přijela z nemocnice, laparoskopie a odebrání levého vejcovodu teď v neděli :,(

Popravdě ani nevím jestli mi MS dorazí, protože ta přišla v termínu a zrovna v den kdy dorzila mi vyšel pozitivní TT a ten se hezky barvil dál. Já odmenstruovala a šla na UTZ kde právě byla tripl-line sliznice 6mm takže spíše předovulační a to se doktorům nezdálo. Byl to jasný znak netěhu. Tak uvidíme co udělá pokles HCG k 0, ale myslím, že MS mi dorazí prostě až po ovulaci v klasickém termínu…

Nicméně od středy, kdy na UTZ ni nebylo jsme si až do neděle prodělal úplný dno psychiky. Bylo to vymodlené miminko po 13 měsících snažení a hned vejcovod pryč :,(

• Citovat
  • Upravit
112
16.6.16 17:17

Ahoj, mě potkalo totéž. První revize a další den odebrání pravého vejcovodu kvůli mimoděložnímu těhotenství. Vzali mi ho 27.5. a MS přišla 5.6.. Nijak se s přítelem nechráníme, ale ani nijak nesnažíme. Můj MUDr. je názoru, že až to příjde, tak to příjde. Takže jsem sama zvědavá.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
29.6.16 22:00

Ahoj, od vecera jsem v nemocnici. Maji podezreni na MT, jen to nemuzou najit na utz. Dnes se ve mne stourali 3. Hcg stagnuje. Tak se ceka na zitra. Nabidli mi operaci a nebo methotrexat. Nemate nekdo zkusenost s tou latkou? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
1.7.16 23:08

Tak uz mam po operaci. Na Metotrexat nedoslo, zacala jsem krvacet i dovnitr. Vzali mi pravy vejcovod. Kdy Vam rekl lekar, ze se muzete znovu snazit? Mne rekli v nemocnici, ze nejdriv za 6 mes. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
2.7.16 08:44

@Nitouche84 Ahoj, to mě mrzí… Mě řekl doktor, že můžu klidně hned, ale jestli si měla vnitřní krvácení, tak určitě počkej. Odpočívej a přeji brzké zotavení :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
2.7.16 09:16

@Zuzanecka5 dekuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu