Interupce pomocí potratových tablet

Anonymní
20.5.16 12:14

Interupce pomoci potratovych tablet

Dobry den, prosim mate nekdo zkusenosti? Diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1317
20.5.16 12:25

Tak s timhle tematem tady nejspis moc nepochodis, mne se jen pri precteni nazvu otocil zaludek dvakrat. :zed:
Kazdopadne se ti to nesnazim vymluvit, muze to byt v tve situaci to nejlepsi reseni. At ti to dopadne bez sebemensich komplikaci.

Příspěvek upraven 20.05.16 v 13:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.5.16 12:30

Zkušenost nemám, ani tady jich moc není, zkus pročíst aspoň tohle.

https://www.emimino.cz/…rada-224444/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4226
20.5.16 12:51
@Anonymní píše:
Dobry den, prosim mate nekdo zkusenosti? Diky moc

Ne osobní ale dobrá kamarádka todle podstoupila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33059
20.5.16 12:52

@Eliizabetha citlivko..tak když si četla název, tak si to neměla vůbec otvírat a případně reagovat..
každá si se svým tělem mužem dělat co chceme.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12296
20.5.16 12:53

Kamaradka ma-spatnou-bylo ji dost zle, hodne krvacela a musela pak stejne na revizi.Fuj,do toho ja bych nikdy nesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33059
20.5.16 12:57

Taky bych raději šla na miniinterupci..než sledovat jak to z vás vypadává.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1317
20.5.16 13:00

@smurfka Nemuzu si proste pomoct… kdyz vidim tolik snazilek, holky co chodej do CARu… chapu ze nekomu se mimco proste nehodi (zivotni situace, uz doma ma…). Ale stejne :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33059
20.5.16 13:05

@Eliizabetha chápu..ale to přece neznamená že když jsem nemusela projít tím že jsem se rok, dva, tri, pět let musela snažit, že musím mít kvuli tomu výčitky pro jiné, které nemohou otěhotnět..
RAději toto, než aby třeba skončilo v popelnici, nebo muselo vyrustat na ulici, nebo žit v rodině alkoholiku, fetáku atd..nikdo nevíme v jaké cituaci jsou lidé kteří to podstupují..Určitě to pro ně není jako jo dám si lentilku a zase budu moct š. ukat jak králik…Ale mít výčitky kvuli jiné skupině žen které nemohou, nejde jim to..nevím..pro mě trošku mimo.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24181
20.5.16 13:10
@Eliizabetha píše:
@smurfka Nemuzu si proste pomoct… kdyz vidim tolik snazilek, holky co chodej do CARu… chapu ze nekomu se mimco proste nehodi (zivotni situace, uz doma ma…). Ale stejne :(

Dneska si nedám večeři, protože v Africe umírají děti hladem, to je stejná logika.
Pokud jsi dlouhodobě snažící se žena, tak z toho čitelného nadpisu jsi mohla odtušit, že to nebude diskuze pro tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1317
20.5.16 13:20

@smurfka Rozhodne souhlasim s tim, ze nez dite do popelnice nebo nejake takove rodiny jako zminujes tak tohle je lepsi varianta. Ale vis jak, clovek jakmile se snazi bere to jinak. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12296
20.5.16 13:24
@Eliizabetha píše:
@smurfka Rozhodne souhlasim s tim, ze nez dite do popelnice nebo nejake takove rodiny jako zminujes tak tohle je lepsi varianta. Ale vis jak, clovek jakmile se snazi bere to jinak. :nevim:

A proc jsi do tehle diskuze vlezla? Chces ji to rozmluvit nebo od ni to dite koupit? :roll: Prijde mi to trochu masochismus a navic zjevne nemuzes zadnou zkusenosti prispet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1317
20.5.16 13:31

@unuděná Prispevek nebyl adresovan tobe :roll: a k tomu jsem v nem vyjadrila souhlas s tim, ze to muze byt nejlepsim resenim pro zakladatelku. Nikomu nic nerozmlouvam, proste jsem jen vyjadrila svuj nazor - je to diskuze.
Par prispevku vys se do mne nekdo taky pustil a to k tematu zakladatelky nenapsal ani vetu, rovou se pustil do mne… taky jeho nazor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.5.16 13:32
@Eliizabetha píše:
@smurfka Nemuzu si proste pomoct… kdyz vidim tolik snazilek, holky co chodej do CARu… chapu ze nekomu se mimco proste nehodi (zivotni situace, uz doma ma…). Ale stejne :(

Nevíš, proč se na to ptá, tak snad není potřeba se hroutit. Třeba píše seminárku, je znásilněná nebo já nevim co. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1317
20.5.16 13:35

@radkka @unuděná @lleennttiillkkaa Prispevek editovat pro vas klid v dusi, nemela jsem v planu vas tady svym prispevkem nejak rozhorcit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama