Mimoděložní bez operace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzak82
Nováček 9 příspěvků 16.02.18 14:34
Mimoděložní bez operace?

Zdravím, dnes mi v nemocnici sdělili, že je u mě možnost mimoděložního těhotenství. Jsem teď 26 den od ovulace a hcg mám jen 85, ale v děloze nic neviděli. Zítra ráno mám přijít zase na odběry. Měli jste někdo mimoděložní těhotenství a neoperovali Vás?

Dále mám dotaz, pustili mě domu a do teď jsem neměla žádné potíže jen špinění. Teď už krvácím. Všude se píše, jak je mimoděložní ohrožující a mě pustili domu. Tak jak poznám, že je něco špatně. Pokud mám jen krvácení a trochu motání hlavy je to ok? A mám plašit až při velkých bolestech… doktor jen řekl, že se možná rozjede krvácení, ale nic víc.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 16:12

Ja mela mimodelozni, nebolelo mne nic, spinila jsem asi 10 dni ale pak to prestalo (to bylo jeste pred ultrazvukem, nez jsem zjistila ze to je mimodelozni). Jednu noc me hrozne bolely zebra na hrudi, uz jsem malem jela na pohotovost ale preslo to - ale opet to bylo jeste pred prvnim ultrazvukem. Pak se teda zjistilo, ze to je mimodelozni, ale nic nebolelo, tak jsem jem chodila na krev, neplanovali operaci, s tim, ze to mozna odejde samo. Hcg nebylo vysoke, ale pak ani neklesalo ani nestoupalo.
Pak jednu sobotu jsme jeli do herny, zasli cestou na obed, a mne najednou bylo hrozne spatne. Bolest bricha, zas na te hrudi (zebra), motala se mi hlava, citila jsem se slaba. Fofrem jsme jeli do nemocnice, na operaci a tam zjistili, ze to uz prasklo :(
Takze pokud nic neboli, nemas problemy, chodis ma hcg a ultrazvuky, da se cekat, ale pokud neco boli a mota se hlava, jela bych.
Ale po me zkusenosti, kdyby se mi to stalo znova, asi bych chtela operaci hned.
 H.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 18:33

Pri 85 jednotkách není vidět nic ani v deloze, natož někde jinde, to až tak od 1000.
Pokud to bude mimo, zřejmě se operaci nevyhnes… zatím čekej jak se bude vyvijet hladina hcg. Myslim (ale to je jen muj laicky nazor), ze pri 85 jednotkach nehrozi ani zadne nebezpeci, pokud to bude mimo. Ja mela pri prvnim naberu pres 1000, v deloze nic, krvacela jsem už týden, tak si mě tam rovnou nechali. O dva dny později přes 2000, v deloze stále nic. A to, že je miminko v pravém vejcovodu, taky jen tak hádali, na UZ to moc vidět nebylo. To už jsem šla na sál, kde se to potvrdilo. Měla jsem štěstí, nic me nebolelo, neprasklo to.
Takže zatím se nestresuj, podle mě je fakt brzo na nějaké závěry…

zuzak82
Nováček 9 příspěvků 16.02.18 18:40

Děkuji za odpovědi. Už mi je dobře, ráno mám jít zase na odběry, tak se uvidí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 22:06

@zuzak82 tak jak to dopadlo? Doufam, ze to nakonec mimodelozni nebylo. H.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >