Reklama

Přišla jsem o miminko v 6 týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leonessi
Nováček 4 příspěvky 12.02.18 13:25
Přišla jsem o miminko v 6tt

Teď ležím v nemocnici ó miminko jsem přišla je mi hrozně nemám chuť žít dál ale zatím není vyloučené mimoděložní mám šílený strach a hrozny pocit… Pomoc co mám dělat?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 12.02.18 13:30
@Leonessi píše:
Teď ležím v nemocnici ó miminko jsem přišla je mi hrozně nemám chuť žít dál ale zatím není vyloučené mimoděložní mám šílený strach a hrozny pocit… Pomoc co mám dělat?

Je to smutné, prostě to budeš muset přežít. Jednou to určitě vyjde!

Příspěvek upraven 12.02.18 v 13:32

Rive
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 12.02.18 13:30

Moc doporučuju tenhle článek : http://m.bartak-alexandr.webnode.cz/…i-potraceji/

A přeju hodně sil!

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 12.02.18 13:33

Je mi to moc líto, drž se :hug:

katrih
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 12.02.18 13:33

@Leonessi je mi to líto :hug: musíš se s tím smířit, vím jak to bolí a jak se teď cítíš, loni v prosinci jsem přišla o miminko v 9tt. Říkej si, že je to tak lepší, že bylo mimnko zřejmě nemocné a příroda si s tím poradila. Přeju hodně sil :hug:

lachtanice86
Kelišová 5970 příspěvků 12.02.18 13:35

@Leonessi tohle se mi stalo už několikrát. Zvládneš to a jednou to vyjde.

neria55
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 12.02.18 13:37

@Leonessi já prisla (zamlklé+revize..) o vymodlene miminko po 2 letech snažení v 7tt. Taky jsem byla na dně, a celkem dlouho… Doporučuji jít co nejdříve do společnosti, práce mi hrozně pomohla, nemyslet na to tolik. Další miminko se nám povedlo za 6 měsíců od revize ;) teď jsem v 34tt a vše je v pořádku, neztrácej naději! Člověk si toho musí vytrpět hodně, ale vždy může být ještě hur ;) :roll: Tak ať se brzy zadaří znovu :kytka:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19555 příspěvků 12.02.18 13:37

V nemocnici to bylo nejhorší, potom den dva a pak se to pomalu zlepšovalo. Ale těžce to nesu pořád, budou to dva týdny. Na tom začátku to je bohužel strašně časté. Ale jestli jdeš na revizi, budeš brzo v pořádku. A příště to vyjde. Já měla vyvolávaný potrat a revizi, v 19 tt. Takže větší zásah a i psychicky horší. Ale o budoucnost s miminkem jsme přišly všechny co to zažily. Drž se. Časem bude lépe.

histep
Závislačka 3233 příspěvků 12.02.18 13:40

Mám to za sebou 3×, poprvé to bylo psychicky nejnáročnější. Čas je nejlepší lékař a uvidíš, že se s tím smíříš. Nic jiného totiž nezbývá.
A další těhotenství už bude určitě v pohodě :hug:

Článek od Bartáka, co uváděla @Rive je super, hodně mi pomohl se s tím vyrovnat.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 12.02.18 13:41

@Leonessi to mrzi :? Drz se, v nemocnici je to nejtezsi…ja prodelala ZT v 17tt - vyvolavany potrat a nasledna revize. Boli to moc, pobrecis si :? Snad je to tak dobre, ze nemocny pludek (embryo) odejde samo…My pak byli s manzelem na testech a po 3 mesicich nam to hned vyslo ;) ted jsem ve 23tt a zatim (tuk tuk tuk) je vsechno, jak ma byt :srdce: bude zase dobre, az znovu otehotnis :hug:

Příspěvek upraven 12.02.18 v 13:42

zhp
Závislačka 4315 příspěvků 12.02.18 13:41

@Leonessi moc mi mrzi co te potkalo :hug: jedinej lek je bohuzel cas, moc dobre vim o cem mluvim - mmt jsem 14 dni po kyretazi-druhe neprosp. tehotenstvi…ver, ze priroda vi co dela a ze kazdym dnem bude lip, uvidis :hug: drz se :hug:

Fima
Nadpozemská drbna 29222 příspěvků 16 inzerátů 12.02.18 13:54

Ona příroda ještě pořád ví, co dělá. Probíhá přirozená selekce. Ostatně i statistiky uvádějí, že tak končí každé 5. těhotenství. Najdeš tady takových holek spousty. Bohuýel i těch, které přišly o dítě v mnohem vyšším stadiu. Ani já nejsem výjimkou. Prodělala jsem jedno zamlklé těhotenství s revizí, jeden samovolný potrat a také mám 3 děti. Hlavu vzhůru. Teď to bolí, ale bude to zase dobré.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 12.02.18 14:03

Také jsem přišla o mimi ale v 9tt. Drž se. Já se z toho dostávala docela dlouho. Ale čas je nejlepší lék. Časem se to zlepší :) :hug:

VitaminC
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 12.02.18 14:05

Pri vsi ucte, hlavu vzhuru.
Nekdy to proste nevyjde, ale to neni konec sveta. Sesty tyden neni nic..

Leonessi
Nováček 4 příspěvky 12.02.18 14:18
Děkuji

Moc vám děkuji, je těžké se s tím vyrovnat když vám v 18ti řeknou že to nejde ve 20.se povede otěhotnění a nakonec řeknou že to odešlo že neví kde je a musím pořád jen čekat bojím se hlavně toho mimoděložního :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >