Ztráta plodové vody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lištička87
Kecalka 482 příspěvků 1 inzerát 11.02.18 15:04
Ztráta plodové vody

Ahoj všem, právě prozivame nejtěžší chvile v živote, ztrátu našeho malého děťátka. Nebyli nám přáno a náš andílek po 40 dnech odešel… Nasi zkázou byl anhydramnion (ztrata plodove vody), doted neobjasnena příčina. Miminko bylo jinak v pořádku, ale narodilo se moc brzy. Po pul roce se můžeme pokusit o nové početí. Mam za sebou císařský řez. Moje otázka je, zda se někdo z vás setkal s tim, ze by se ztráta plodove vody v dalším těhotenství opakovala? :,(

Přečtěte si článek: Plodová voda

Reklama

Reakce:

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 11.02.18 16:03

V první řadě: je mi líto vaší ztráty :-( Nevím, v jakém týdnu se vaše miminko narodilo… kdy došlo k ukončení těhotenství a okolnosti… Nicméně - zkuste na FB vyhledat skupiny „nedonošenců“ - je tam nejedna maminka, kterou ztráta plodovky (ať už náhlá nebo postupná) postihla… Určitě vám rády poradí - podpoří vás.
Skupiny: Nedonošeňátka, Nedoklubko - nejste v tom sami apod…
Držte se! :hug:

Lištička87
Kecalka 482 příspěvků 1 inzerát 11.02.18 16:36

Byla jsem 25+1. Miminko mělo vážné zdravotní komplikace, operace…už už se blýskalo na lepší časy a věřili jsme v zázrak, my i doktoři. Ale srdíčko to neuneslo (nápor léků)…nemůžu se z toho vzpamatovat. Četla jsem už pár příběhů, souhlasím, že rána v srdci zůstane, že se nezacelí…můj život se rozdělil na před a po…neumím si představit, že se budu ještě někdy radovat. být maminkou jen 40 dní…s tím se nedá smířit

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 11.02.18 17:51

:-( :-( je to strašné… nevím, co říci - vím, že nic nepomůže…
V nedonošeneckých skupinách je opravdu hodně maminek, které potkalo to, co vás… Pojďte k nám (možná i skupina Extrémně nedonošená miminka - kam vaše maličké patřilo… :-( )… mám dojem, že právě ženy, které si prošly tím, čím vy teď procházíte vám mohou maličko ulevit, pomoci, dodat naději na lepší zítřky. Nikdo jiný nepochopí :-(…ony trochu ano. Přijmou vás… Zkuste to. :-(
:hug:

Lištička87
Kecalka 482 příspěvků 1 inzerát 11.02.18 18:07

A kam přesně? dívala jsem se na fb na nedonošeňatka a zaslala žádost o přijetí. Nějak víc mě to na stránky nepustilo. nejsem v tomto ohledu moc zručná (fb, jiné str.)

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 11.02.18 18:12

https://www.facebook.com/…stevtomsami/?…

https://www.facebook.com/…32701700845/

Zažádejte si o členství ve skupině - až vás přijmou - můžete být aktivní. Tehdy se podělte o svůj příběh - maminky vám odpoví… uvidíte, že vás dokážou pochopit…

Fakt mne to moc mrzí, co prožíváte :-( Mám s předčasným porodem extrémně nezralého novorozence zkušenost…

Lištička87
Kecalka 482 příspěvků 1 inzerát 11.02.18 18:13

Jaká je ta vaše zkušenost, smím-li se zeptat?

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 11.02.18 19:18

Já jsem porodila (císařským řezem) po velmi komplikovaném (a jednom neúspěšném) těhotenství 1010 gramovou holčičku…
Za měsíc jí budou 2 roky…proto s vámi tak soucítím :-(…ten strach, který jsem prožívala během jejích prvních dní a týdnů ve mně zůstane na vždy. Stejně tak jako představa toho, že to dopadne tak, jak to dopadlo u vás :-(
Opravdu mne to STRAŠNĚ mrzí :-(…obrečím každý takový příběh, jako je ten váš :-(

BloomingGorgeous
Závislačka 2716 příspěvků 11.02.18 22:05

Kazda mama chape, ze mate za sebou tu nejhorsi zkusenost. Moc vam preju, abyste se mininka dockali co nejdrive a aby bylo vse v poradku. Citim s vama, rozbrecela jsem se.

Lištička87
Kecalka 482 příspěvků 1 inzerát 12.02.18 06:44

@BloomingGorgeous bohuzel neni za mnou. Je mou hroznou soucasti kazdou vterinu :-(

chs.jasmin
Kelišová 6996 příspěvků 09.03.18 11:39

@Lištička87 Ahoj,

zkoušela jsi se obrátit na klub „nedoklubka“? Jsou tam strašně milí a třeba by někdo měl obdobnou zkušenost jako ty se ztrátou plodové vody. :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama