Injekce methylergometrin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bezous
Povídálka 23 příspěvků 12.02.18 18:49
Injekce methylergometrin

Ahoj, hezky vecer preji,
mam dotaz. 1.2 bylo zjisteno zamlkle tehotenstvi, 6.2. byla provedena revize delohy ve FN Motol. Dnes, 12.2., bylo na kontrole u moji doktorky zjisteno, ze mam v deloze porad nejake zbytky po revizi. Byla mi pichnuta injekce methylergometrin (do zadku), dostala jsem antibiotika a cipky na bolest. Ve ctvrtek kontrola. Pokud nebude deloha cista, v patek budu muset na druhou revizi. Prosim, pokud mate nekdo zkusenost s touto injekci? Za jak dlouho ma zacit pusobit, nebo jak to funguje? Boli me podbrisek, mam krece, boli me zada dole, ale vzdycky tak jednou za 10 minut treba. Boli me hlava jak cert. Ale krev zatim zadna, vubec nic. Tak nevim :? Dekuju moc vsem ;)

Přečtěte si článek: Zamlklé těhotenství: Jaké jsou příznaky a příčiny?

Reakce:
hipisek84
Závislačka 2903 příspěvků 12.02.18 19:45

@Bezous Ahoj, dostala jsem injekci ze stejneho duvodu jako ty. Nejake velke krvaceni se u me po ni ale nekonalo, jak mi ho vylicili v porodnici, nicmene po te zustalo v deloze uz jen malo a pockalo se na menstruaci pri niz se to odplavilo uplne. Ja dalsi revizi nechtela, ale je to na vlastní riziko samozrejme. Zalezi jak mnoho ti zustalo, případně zda to vede k dalsimu a dalsimu krvaceni atd.
To, ze mas krece by mohlo znamenat, ze se deloha stahuje a snaží se to vypudit. Uvidis, jak to bude vypadat, zkus teply obklad na ulevu. V kolikatem tt jsi byla na revizi?

Bezous
Povídálka 23 příspěvků 12.02.18 19:49

@hipisek84 ahoj, dekuju moc za odpoved. Ja prave cekala, ze bych mela nejak vic krvacet, ale zatim nic. Pichli mi to kolem devaty rano. Mam tam kousek cca 1 cm velky a nejaky cucky kolem. Jo vidis, to me nenapadlo, nahreju si polstarek.. to by mohlo pomoci. Dekuju. Ja byla 9+3 tt a na kontrole se zjistilo, ze srdicko prestalo bit nekdy 8+6 cca..

hipisek84
Závislačka 2903 příspěvků 12.02.18 19:52

@Bezous Me právě tenkrat v porodnici strašili, ze zacnu za chvili mit krece a hodně krvacet, tak jsem div nebezela z porodnice domu, aby me to nechytlo po ceste, ale nic extra se nekonalo. Parkrat zakrvaceni a bylo to. Drzim palce a je mi moc lito, ze jsi tim také musela projit :hug:

Bezous
Povídálka 23 příspěvků 12.02.18 19:54

@hipisek84 tak doufam, ze zacnu krvacet aspon trochu :) trosku me desi, ze uz je to tak dlouho od injekce a porad nic, ale uvidime. Snad to prijde. No, snad uz to priste bude bez komplikaci. Bylo to moje prvni tehotenstvi a vyslo nam to napoprve, to by bylo asi moc stesti najednou :,( :,( kazdopadne mockrat dekuju za radu! :hug:

hipisek84
Závislačka 2903 příspěvků 12.02.18 20:05

@Bezous Moje prvni těhotenství taky tak dopadlo po dvou letech snazeni, tak preji, aby to priste klaplo. Ono se to bohuzel deje no. Nam to vyslo za dalsi rok znovu a ok :palec:. Zkus zítra treba lehkou prochazku, aby se to „rozhýbalo“, ale uvidis jak ti bude. Treba jeste nekdo radou prispeje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >