Miniinterupce Liberec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mc.ellinka
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 17.10.14 18:08
miniinterupce Liberec

Ahoj holky
Chtěla bych se zeptat, kolik stojí miniinterupce v Liberci. Děkuji za odpovědi. Ahoj :mavam:

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 17.10.14 18:11

@mc.ellinka najeď na stránky nemocnice, je tam ceník.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 18:13

Celkem tě to vyjde přes 5.000.-,podívej na jejich stránky, tam to je. Jablonec je levnější v konečné ceně o dost, já platila 3.800.-,byla jsem v srpnu raději tam :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 18:19

No a připočítej 900.- cca, u tvého gyndaře, za prohlídku a sepsání papíru do nemocnice.Do 7.týdne je cena taková, pak už se platí víc.

mc.ellinka
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 17.10.14 18:56

Děkuji za odpovědi.
Anonym : myslíš že je to tedy lepší v Jablonci? Měla bych to i blíž. Děkuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 19:04

Můj názor je že určitě. Jednak cena, a i přístup byl slušný, nikde náznak toho, že by tebou někdo opovrhoval, ono stačilo už to, že jsem si mizerně připadala já sama, a v předsálí jsem chytla trochu hysterák, a jedna strašně hodná sestřička z anesteziologie mi píchla uklidňovák. Nějak jsem to přežila. Držim palce, ať to máš co nejdříve za sebou.

mc.ellinka
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 17.10.14 19:08

Anonym : děkuji tak já půjdu raději do Jablonce :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >