Reklama

Miniinterrupce v Thomayerce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 19:56
Miniinterupce v Thomayerce

Jednoduše řečeno, byla jste některá? Jak to probíhá, jaké byly nasledky?
Prosím neresit, proč se chystám.

Anonym -citlivé a bolestné téma

Reklama

Reakce:

Agáta13
Ukecaná baba ;) 1947 příspěvků 20.12.16 20:05

Byla jsem v Thomayerce na vyndání polypa(skrz pochvu). Spolu se mnou byly na pokoji i holky, co šly na miniinterrupcia průběh jsme měly asi podobný-byly jsme na pokoji, pak nás převeleli na takový předpokoj k sálu, odtamtud jsme šly na sál, uspali, udělali potřebné a probudily jsme se už zpátky na pokoji. Jestli si můžeš vybrat, tak MUDr. Jakub Tůma za mne nejlepší, i lidsky.. :srdce:

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 20.12.16 20:18

Prodělala sem revizi, takže to bude stejne.
Odber krve, Vyplneni papíru, pockat na výsledky, Bandaze na nohy, převoz na předsálí, nahlášení váhy a výšky, uspání, vyčištění dělohy, převoz na pokoj, dvě hodiny mi sledovali tlak a pooperační krvácení a pak mě pustili domů.
Od 9 hod. a před 13 hod jsem byla doma

Musi
Povídálka 25 příspěvků 22.12.16 16:16

Pokud ještě není pozdě… Neznám Tvou situaci, určitě to nemáš jednoduché, jinak by ses k něčemu takovému nerozhodla, ale věřím, že by se to dalo řešit i jinak než miniinterrupcí. A že život dítěte za to stojí.
Schválně se zkus podívat na tohle (i pro případ, že bys třeba už byla po zákroku a začalo Ti to být líto): http://hnutiprozivot.cz/linka-pomoci
:kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama